חיפוש באינדקס עסקים

מעצב העל ISSEY MIYAKE משיק בושם חדש

פורסם מאת: בתאריך: 29 יולי 2013

מעצב העל ISSEY MIYAKE  משיק בושם חדש לאישה החושנית
L’Eau d’Issey Absolue

הבושם החדש, מהווה פרשנות חסרת תקדים של זוהר פרחוני המבוסס על דבש
ויסמין הפורח בלילה, היוצרים ניחוח חושני ועמוק – אבסולוטלי!

מעצב העל ISSEY MIYAKE  משיק בושם חדש
L’Eau d’Issey Absolue –  בושם חדש לאישה בגרסת EDP  – מעורר רגשות עוצמתיים של  חום ואור. תחשבו על זריחה – אור זהוב ומעודן, שמעורר את פרחי היסמין שהנצו בשעת לילה ועתה הם מפיצים  ניחוח ייחודי, חושני ועמוק.
L’Eau d’Issey Absolue מהווה פרשנות מוחלטת של פריחה, שמש ודבש, כמו שהיא נתפסת אצל מאסטר הבישום אוליבייה קרספ.   פרח היסמין הפורח בלילה מוביל את הניחוח החדש, ומפיץ  את הניחוח העוצמתי והחושני שלו בעת הזריחה. Absolue  – כשמו כן הוא: מעביר טוהר מוחלט של ניחוח פרחוני זוהר ועשיר.

L’Eau d’Issey Absolue -הניחוח
התווים העליונים של L’Eau d’Issey Absolue מושפעים מאגלי הטל המנצנצים לעת בוקר על עלי הכותרת של הלוטוס,  ועם תוספת של אקורד פרזיה נוצרים תווים עדינים ושקופים. הניחוח מתחזק יותר, כמו הטבע שמתחמם בהדרגה מהשמש, ומודגש בנגיעה של ענבר.
תווי הלב – ניחוח משכר של דבש טהור משדות פרובאנס דבש טהור, המשחק את התפקיד הראשי. הדבש,  ומתגלה כמרכיב חיוני בשילוב היסמין הפורח בלילה, מעניק לניחוח  עושר ועוצמה, כאילו תמצית היסמין הוכנסה לתוך "צוף הפרחים" ומשחרר בהדרגה את השובל העוצמתי והקורן שלו.
התווים התחתונים- נחתמים ומלטפים ברכות קטיפתית של בורבון-ונילה טהור ואקורד עץ יקר ערך המעלים זיכרון של טבע, חם וריחני באור השמש. הלילה כבר ירד אך הנוכחות המבושמת של היסמין עדיין מורגשת באלגנטיות חושנית.

L’Eau d’Issey Absolue -הבקבוק והאריזה
עיצוב פיוטי, המתבטא באור המטייל בעדינות דרך הכדור הבהיר על גבי מכסה הבקבוק וצולל לתוך הפנים של הבקבוק, מאיר אותו בזוהר שקוף זהוב.  אבסולו של איסי מיאקי מופיע בבקבוק שקוף בצורת החרוט האייקוני, המאפיין את בשמי הנשים של המעצב העל. הבקבוק שקוף, הבושם זהוב, והמכסה  מוברש בצבע זהב בהיר ובראשו כדור בדולח זוהר וזהוב.
 עמוד זה נצפה: 231 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור