חיפוש באינדקס עסקים

מסכת שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 יוני 2010

 

   מסכת שיער - רפאל אברמוב
שגרת טיפוח השיער של מרביתנו כוללת חפיפה בשמפו וקונדישנר לאחר מכן. רובנו יודעים שקיים מוצר הנושא את התואר מסכת שיער, אך מה עושים איתה, כיצד להשתמש בה בצורה נכונה ואיך נוציא את המקסימום מהמסיכה לשיער?
מטרת השימוש במסכת שיער היא להעניק טיפול עמוק לשיער, להוסיף לחות וחומרי הזנה לשיער ובכך להעניק לו גמישות וברק.
ריכוז החומרים הפעילים במסיכה לשיער גבוה יותר מאשר בקונדישנר ודרך השימוש בה שונה. לאחר החפיפה ושטיפת הקונדישנר, מנגבים בעדינות את השיער במגבת, בלי לסחוט או למתוח את השיער, עד שהשיער אינו רטוב אלא לח.
מורחים שכבה של מסכת שיער על השיער הלח, רצוי להקפיד למרוח רק על השיער ולא על הקרקפת. את המסכה משאירים על השיער למשך מספר דקות, לפי הוראות השימוש על הקופסה של המסכה ולשטוף. בדיוק כמו מסיכת הזנה לפנים שתפקידה להעשיר את העור בחומרים מחזקים ומזינים, כך גם מסיכת שיער תעשיר את השיער בחומרים שיחזקו אותו, ויהפכו אותו לעמיד יותר בפני פגעי מזג האויר, השמש ומזיקים סביבתיים שונים. כמו כן, המסכה תזין את השיער אותו בחומרים פעילים שחודרים ומשפרים את גמישותו ואת אפקט הברק של השיער.
חשוב לציין כי המסיכה לשיער חייבת להיות מותאמת לסוג השיער שלך ולסוג הבעיה איתה את מתמודדת. כך ניתן למצוא מסיכות לשיער המזינות שיער יבש, המחדשות שיער פגום, המאזנות את רמת השומן בשיער שמן וכן הלאה. מומלץ גם להשתמש במסכה לשיער מתוצרתה של חברה המתמחה במוצרי שיער ולא חברה המייצרת גם חומרי ניקוי לבית.
התאמת המסכה לסוג השיער ולמצבו היא החשובה ביותר. מסיכה שאינה מתאימה לשיער לא תעניק את התוצאות המקוות ואולי אפילו להיפך, היא עלולה לפגוע בשיער, לייבשו ובמקום ליהנות משיער יפה בעקבות הטיפול – יהיה השיער מרדני, קופצני וקשה לעיצוב. על מנת להתאים מסיכת שיער שתטפל בדיוק בבעיה עימה השיער שלך מתמודד, חשוב להתייעץ עם מעצב שיער המתמחה בטיפול בשיער ובקרקפת.
אני באופן אישי ממליץ לא לחפש קיצורי דרך. אל תקני את המסיכה הכי זולה, או כזו שחברה המליצה עליה. התאימי לשיער שלך את המסכה המתאימה לו. כך תהיי בטוחה שהתוצאות יראו לעין, השיער יהיה מרוצה וגם את תהיי מרוצה.
אני ממליץ ללקוחותיי על מוצרי הטיפוח לשיער של קרסטס. מדובר במותג יוקרתי ואיכותי ברמות הגבוהות ביותר שאת מוצריו ניתן להשיג במספרות המובחרות בלבד. בחירה במסכת שיער של קרסטס, היא בחירה במוצר טיפוח שיער ברמה מקצועית גבוהה במיוחד אשר תוכלי לראות את תוצאות הפעילות שלה מיידית, כבר מהטיפול הראשון.
 
טיפ מיוחד לפינוק אמיתי לשיער: אחת לחודש מומלץ לחמם מגבת במייבש כביסה, לחפוף את השיער, למרוח מסיכה לשיער ולעטוף את השיער כשעליו המסכה במגבת החמה. החום של המגבת פותח את תאי השערה כך שחומרי ההזנה חודרים עמוק יותר. ניתן להשאיר את המסכה על הראש לשלושים דקות לערך, או אף לישון כך לילה שלם. השיער יצא מהטיפול מלא ברק וחלק כמשי.

מסכת שיער.
באדיבות: מעצב השיער  רפאל אברמוב.עמוד זה נצפה: 298 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור