חיפוש באינדקס עסקים

ממארי אנטואנט להוט קוטור

פורסם מאת: בתאריך: 6 יוני 2013

במסגרת הביוטי סיטי תוצג התערוכה "ממארי אנטואנט להוט קוטור" ותערך תצוגה אופנה "הומאז’ לשמלה השחורה" בעיצוב סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקרביוטי סיטי פריז, אירוע היופי הגדול של השנה, יערך בפעם השביעית. השנה ייערך האירוע בהשראת פריז כהומאז’ לבירת היופי העולמית – BEAUTY CITY PARIS.

במסגרת ביוטי סיטי פריז, תשתף סופר-פארם פעולה עם המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר בראשותה של הגב’ לאה פרץ ותציג את התערוכה:  "ממארי אנטואנט להוט קוטור – ההיסטוריה של האופנה הפריזאית  וכן תצוגת אופנה
מיוחדת – הומאז’ לשמלה השחורה". 

העיצובים יוצגו בערב הגאלה שייערך ב-25 ביוני, בתצוגת אופנה חגיגית בהשתתפות סלבריטאיות ולאחר מכן יוצגו בתערוכה שנבנתה במיוחד עבור הביוטי סיטי וכן בתצוגת אופנה על הבמה.  האירוע יתקיים בין התאריכים ה-26-28 ביוני 2013, בביתן 1, גני התערוכה, ת"א.

לדברי גלי ברגר, דוברת סופר-פארם: "אנו גאים ונרגשים לתת במה ליצירה של סטודנטים ישראלים ולאפשר לקהל כה גדול ליהנות מהיצירות המיוחדות הללו ולטעום את פריז באירוע הביוטי סיטי". 

לדברי לאה פרץ, ראש המחלקה לעיצוב אופנה: "בתצוגה ובתערוכה ייווצר רצף מרתק בין דגמים היסטוריים מדויקים לבין פרשנויות יצירתיות ורבות מעוף, ואנו שמחים על ההזמנות לחשוף את עבודות הסטודנטים בפני הקהל הרחב".  

במסגרת הביוטי סיטי תוצג התערוכה "ממארי אנטואנט להוט קוטור" ותערך תצוגה אופנה "הומאז’ לשמלה השחורה" בעיצוב סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקרבביוטי סיטי חוברו יחדיו שני פרויקטים של המחלקה: בראשון, אשר יוצג בתערוכה מיוחדת, עיצבו סטודנטים משנה ב’ בהנחיית מוני מדניק, עידית ברק, אנה סולו ויבגני משנברג, בגדים היסטוריים של בגדי האצולה של המאה ה-16, דרך עלייתם של הקוטוריירים של פריז במאה ה-19, ועד לשינויים הדרמטיים שעברו על האופנה מתחילת המאה ה-20. הדגמים ההיסטוריים עוצבו בצבעי שחור לבן כהומאז’ למגמות של קיץ 2013. החומרים מהם בוצעו הדגמים פשוטים וזולים אך יחד עם זאת, מייצרים מראה יוקרתי ולעתים אף מפואר.

בשנה ג’ התבקשו הסטודנטים, בהנחיית רונן לוין, לתת פרשנות אישית ויצירתית לשמלה השחורה הקטנה – האייקון של קוקו שאנל ושל האופנה כולה במאה ה-20.  חלק מהסטודנטים בחר בחומרים עכשוויים שחלקם אף אינם טקסטיליים, השמלות מעוטרות ברקמות ידניות ומשובצות באבני סברובסקי.

עוד בביוטי סיטי פריז:
בביוטי סיטי מציגים כ-50 מותגי קוסמטיקה ויופי את החידושים והטרנדים בתחום היופי בביתנים מעוצבים וחווייתיים. בין המציגים: קלרינס, שרב האומן אריק אנטוניוטי, מנהל ההדרכה הראשי של החברה יגיע לימי האירוע במיוחד וייפגש עם הלקוחות בביתן, לנקום, אסתי לאודר, ג’יבנשי, לוריאל, בורזוו’אה, פאקו רבאן ועוד רבים. החברות מציעות מבצעים ייחודיים לימי ביוטי סיטי.

במסגרת הביוטי סיטי תוצג התערוכה "ממארי אנטואנט להוט קוטור" ותערך תצוגה אופנה "הומאז’ לשמלה השחורה" בעיצוב סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקרבנוסף ניתן ליהנות מהרצאות של מיטב מומחי הלייף סטייל ובהם: ליהיא לפיד ומיקי שמו שירצו לראשונה, מיקי בוגנים, ליאון רוזנברג, הגר שפר, שלי גפני, מיכל דליות, מיכל צפיר, גדי אלימלך, ירון לבנה, איילון בן יוסף
 
על הבמה המרכזית ייערכו תצוגות אופנה בניצוחו של המפיק מוטי רייף וכן מופעי מאפרים ומופע שירים צרפתיים מדי ערב.

סופר-פארם תקיים זו השנה השביעית את ה- Beauty city, אירוע היופי הגדול של השנה בו מציגים מיטב מותגי הקוסמטיקה בארץ ובעולם במתחמים חווייתיים, את הטרנדים החמים ביותר, לצד מבצעים והטבות ייחודיים.

האירוע יתקיים בין התאריכים ה-26-28.6.2013, בביתן 1, גני התערוכה, ת"א, בהשראת פריז, כהומאז’ לבירת היופי העולמית.

עופר לוי, סמנכ"ל השיווק של סופר-פארם: "ביוטי סיטי נערך זו השנה השביעית וכבר הפך למסורת ולאירוע שרבות מחכות לו. בחרנו השנה בקונספט של פריז, שכן זו העיר ממנה יוצאות הבשורות בתחום היופי והאופנה לאורך השנים וללקוחות מחכה חוויה מפתיעה ויוקרתית ביותר.

במסגרת הביוטי סיטי תוצג התערוכה "ממארי אנטואנט להוט קוטור" ותערך תצוגה אופנה "הומאז’ לשמלה השחורה" בעיצוב סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקרביתן 1 יהפוך לפריז בלילה, עם כל האלמנטים המוכרים והאהובים: מגדל אייפל, שער הניצחון, נוטר דאם ועוד. בתי הקפה יהיו באווירה פריזאית, עם ציירים וזמרים ואפילו תיבת נגינה". 

פרט לעיצוב הושקע רבות גם בתוכן הביוטי סיטי: הרצאות לייף סטייל, סטיילינג אישי על הבמה עם סנדרה רינגלר ותצוגות האופנה. זאת לצד ביתנים של כחמישים מותגי איפור, טיפוח ויופי ובהם: קלרינס, לנקום, אסתי לאודר, ג’יבנשי, אהבה, לייף, בורז’אה, רימל, פופה ועוד.

ערב גאלה ללקוחות VIP
בתאריך ה-25 ליוני, ערב לפני פתיחתו הרשמית של הביוטי סיטי, ייערך ערב לקוחותVIP  להשקת ביוטי סיטי פריז. הלקוחות ייהנו לפני כולם מהנחות והצעות מיוחדות בביתני הקוסמטיקה של הביוטי סיטי, קוקטייל חגיגי ומופע בימתי מרהיב.

המופע, בניחוח פריזאי ובהנחיית לירון ויצמן כולל מופע בו תשיר מרינה מקסימיליאן בלומין שירים בצרפתית בליווי סימפונט רעננה וכן תצוגת אופנה חגיגית של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר בכיכובן של סלבריטאיות שונות ובהן אורנה דץ, יוליה פלוטקין, רונית יוקדביץ’ענת וקסמן, גלית גיאת, ליאל דניר ונטלי דדון.

במסגרת הביוטי סיטי תוצג התערוכה "ממארי אנטואנט להוט קוטור" ותערך תצוגה אופנה "הומאז’ לשמלה השחורה" בעיצוב סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקרתוכן בביוטי סיטי:
תצוגות האופנה בביוטי סיטי פריז יוקדשו לאופנה הפריזאית, שהשפיעה ועודנה משפיעה על האופנה בעולם כולו. בתצוגות, בהפקת מוטי רייף, יוצגו בגדים שנבחרו בקפידה ויוצרים יחדיו תחושה של פריז במיטבה.

וינטג’ פריזאי: התפתחות האופנה הפריזאית משנות ה-20 ועד אופנת הרחוב של שנות ה-60 כולל דגמי הלבשה תחתונה (Lingerie).

קוטור פריזאי – מחווה למעצבי האופנה הגדולים של צרפת. יצירות אופנה עילית (Haute Couture) במראה הערב המתופר והאלגנטי.

סטריט שיק פריזאי – תצוגת דגמי מעצבים במראה שיק צרפתי של האופנה העדכנית היום.

בביוטי סיטי פריז תוצג תערוכה מיוחדת "ממארי אנטואנט להוט קוטור": ההיסטוריה של האופנה הצרפתית והומאז’ לשמלה בשחורה בעיצוב סטודנטים של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר (פרטים על התערוכה בידיעה נפרדת). 

עוד באווירה פריזאית, מדי ערב יופיע על הבמה הרכב מוזיקלי בכיכובה של הזמרת נעה בן שושן וארבעה נגנים,

במסגרת הביוטי סיטי תוצג התערוכה "ממארי אנטואנט להוט קוטור" ותערך תצוגה אופנה "הומאז’ לשמלה השחורה" בעיצוב סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה בשנקרהמציג רפרטואר של שאנסונים, קלאסיקות ולהיטים צרפתיים מוכרים ואהובים – עם טוויסט מרענן וארבעה מאפרים מובילים ילוו את היום.

לאורך ימי הביוטי סיטי יופיעו על הבמה ארבעה מאפרים מובילים שיחלקו את סודות האיפור עם הקהל: אריק אנטוניוטי, דירקטור האיפור הראשי של קלרינס שמגיע במיוחד מפריז, אפרת אצ’רקן, מאפרת לייף, והמאפרים המפורסמים שלי גפני ועומר אסף.

בנוסף, סנדרה רינגלר, כוהנת הסטיילינג, תבחר מדי יום חמש שנים מהמבקרות במתחם, תעביר אותן סטיילינג אישי יחד עם צוות מאפרים ומעצבי שיער ואחר הצהרים הן יצעדו על הבמה המרכזית ויכירו לראשונה את המראה החדש שלהן.

בקומה השנייה של ביוטי סיטי  ייערכו לאורך כל היום הרצאות של מיטב מומחי הלייף סטייל בישראל.

השנה נוספו לנבחרת ליהיא לפיד, מיקי שמו וגדי אלימלך לצד מיקי בוגנים מיכל דליות, ענת הראל, ליאון רוזנברג מיכל צפיר, דניאל חסון, הגר שפר ועוד.
 עמוד זה נצפה: 388 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור