חיפוש באינדקס עסקים

מי פרחים וצמחים אורגניים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 4 מרץ 2008

מי פרחים אורגניים נרולי, למה מיועדים מי-פנים?
רענון, כיווץ הנקבוביות והסרת שאריות הלכלוך שנותרו לאחר הניקוי בשמן להסרת האיפור. יצירת הטיפול השלם מי פרחים וצמחים אורגניים - SGRוהמשלים של ניקוי העור והכנתו לקראת ספיגת הקרמים. נטרול המים הקשים. מי פנים ארומטיים נטולי אלכוהול על בסיס מי נרולי, מיצוי מלפפונים ואלוורה, מרגיעים ומרככים את העור, מיועדים לכל סוגי העור הודות לתכונות העדינות של שמן הלבנדר ושמן התפוז התורם לגוון עור אחיד וזוהר. מי-הפנים מטהרים את העור משאריות סבון ומכווצים את הנקבוביות הודות לגבישי הקמפור המצויים בהם. השילוב עם הסורביטול מעשיר את העור בלחות ומנטרל את השפעות המים הקשים של ארצנו. מי הפנים מכילים שפע תמציות צמחים ואקס.
הרכב מי הפנים:
מי פנים ארומטיים נטולי אלכוהול על בסיס מי נרולי, מיצוי מלפפונים ואלוורה, מרגיעים ומרככים את העור, מיועדים לכל סוגי העור הודות לתכונות העדינות של שמן הלבנדר ושמן התפוז התורם לגוון עור
אחיד וזוהר.
מי- הפנים מטהרים את העור משאריות סבון ומכווצים את הנקבוביות הודות לגבישי הקמפור המצויים בהם. השילוב עם הסורביטול מעשיר את העור בלחות ומנטרל את השפעות המים הקשים של ארצנו. מי הפנים מכילים שפע תמציות צמחים ואקסטרקטים אורגניים וכן לחותנים מובחרים לריכוך והחלקת העור. מכיל נוגדי חימצון טבעיים. מי הפנים כן מכילים קומפלקס בעל תכונות ליחוך והרגעת העור, אשר מוריד רגשיויות ומעלה את רמת הלחות.בשימוש קבוע העור ייראה אחיד יותר והכתמים יתבהרו. טרקטים אורגניים וכן לחותנים מובחרים לריכוך והחלקת העור. מכיל נוגדי חמצון טבעיים.
אופן השימוש: להזליף על צמר גפן לח ולמרוח בתנועות טפיחה על הפנים מהפנים אל החוץ – פעמיים ביום.
מכיל: מי קמומיל, מי הממליס אורגני, מי רוז, גליצרין, אלוורה אורגנית, תמצית מלפפונים, פניטול, אצות-ים אקס, מרווה אקס אורגני, רוזמרין אקס אורגני, פפרמנט אקס אורגני, למון-גראס אקס אורגני, קמומיל אקס, דונליאלה אקס, סנטלה אקס, תה ירוק אקס, אלנטואין, שמן רוז, שמן נרולי, שמן אורן.

לכל המוצרים של SGR מוצרי טיפוח טבעיים עמוד זה נצפה: 395 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור