חיפוש באינדקס עסקים

מינרל קר מוצרי ים המלח – Mineral care Dead sea products

פורסם מאת: barosh בתאריך: 8 אוגוסט 2008

מינרל קר מוצרי ים המלח - Mineral care Dead sea productsלמינרלים תפקיד חשוב וחיוני בתהליך יצירת תאי העור והתחדשותם. ככל שאנו מתבגרים, גופנו מאבד את הכושר לפרק את המינרלים הנחוצים לו ולניידם לאיברים. לצורך שמירה על תפקוד הגוף בצורה תקינה ועל בריאותנו, יש לצרוך תוספי וויטמינים המכילים מינרלים.
כדי להשיג מראה עור צעיר מטופח ובריא, מומלץ לשמור על תזונה עשירה במינרלים שתסייע לבריאותכם ותעניק לעורכם מראה מטופח וצעיר.
שימוש באופן קבוע לתקופה של שבועיים במסכת המיקרו-פילינג  Hydra Micro Peeling מבית מינרל קר מוצרי ים המלח – Mineral care Dead sea products, ישפר את מרקם עורך במידה ניכרת. המסכה יעילה ביותר בשילוב עם מסיכת הלחות לעור הפנים Hydra Mask.
המסכה בעלת הניחוח הנפלא, גם היא מבית מינרל קר מוצרי ים המלח – Mineral care Dead sea products, מיועדת לניקוי עדין של הפנים.
מסכת המיקרו-פילינג מסירה בעדינות וביעילות את התאים המתים, פותחת את הנקבוביות, ומסלקת את ההפרשות השומניות. המסכה משפרת את יכולת ספיגת הלחות של העור באמצעות מינרלים מים המלח, תמהיל ארומטי של תמציות צמחים, אנזימי פירות וגרגרי חוחובה. פעולת הניקוי העמוק מעניקה חיות ורעננות לעורך שנראה צח ובוהק יותר.

מינרל קר מוצרי ים המלח - Mineral care Dead sea products
מינרל קר מוצרי ים המלח – Mineral care Dead sea productsעמוד זה נצפה: 575 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור