חיפוש באינדקס עסקים

מיכל ינאי לפדני תכשיטנים – אמא

פורסם מאת: barosh בתאריך: 4 יולי 2011

מיכל ינאי לפדני תכשיטנים - אמארשת פדני תכשיטנים משיקה קו תכשיטים חדש בשיתוף עם מיכל ינאי – אמא. קו התכשיטים אמא עוצב במסגרת שיתוף פעולה של פדני תכשיטנים עם מיכל ינאי, כאשר מעצבת הבית של פדני – סיגל פלד, נתנה את הביטוי העיצובי לתחושות שהציפה האמהות במיכל ינאי.

המוטיב העיצובי של התכשיטים הינו חותם אמא, שבבסיסו האמירה החד משמעית של החלפת סטאטוס לנצח, וטומנת בחובה את מהות האמהות. הקו כולל שרשרת, צמיד וטבעת מזהב צהוב 18 קראט.

במסגרת צילומי הקמפיין צולמה מיכל ינאי עם ילדיה יהלי בן החצי שנה ואלכס בת שנה וחצי.

מיכל ינאי מספרת על חוויית האמהות שלה שבהשראתה עוצב בפדני קו התכשיטים:
״’כשיהיו לך ילדים, תביני’, אומרים לך, ’זו אהבה שלא הכרת מעולם’. ואת מקשיבה, מחייכת, וממלמלת בנימוס: ’ברור, ברור’. את חוזרת הביתה לחבר, לחתול שלו, לכלבה שלך, וללפטופ המשותף, ואומרת לעצמך ’לי זה לא יקרה’. לא יתכן שאי פעם אדאג למישהו יותר מאשר לכלבה שצמודה אלי כבר 15 שנה, לא מאמינה שאסכים לוותר בשביל יצור קטן על הספונטניות של לקפוץ מתי שמתחשק לי לחו״ל (שלא לדבר על להישאר שם כמה שאני רוצה), או על דירת גג מהממת כי יש בה מלא מדרגות וזה בעייתי עם תינוקות. ואז יום אחד, בלי שאף אחד באמת יכול היה להכין אותך, באופן קסום, מופלא ובלתי נתפס (שאף גבר חכם, חזק ונאור ככל שיהיה לא יבין לעולם!), את משנה סטאטוס לנצח והקלישאות הופכות למציאות. וברגע אחד את הופכת לאמא ושום דבר לא נשאר כשהיה. בהתחלה, רוב היום את עייפה, מאוד, ולרגעים, כשכבר חצות אבל הם ממש מתעקשים לא לישון ומעדיפים לצרוח עד שהשכנים באים לבדוק אם הכל בסדר, את אפילו לא מבינה בשביל מה היית צריכה את זה, אבל רוב הזמן את לא יודעת את נפשך מרוב אושר. את עוצרת אנשים שאת לא מכירה ברחוב ומכריחה אותם לראות בטלפון תמונות של הילדים שלך, את מזילה דמעה (מה דמעה?! ים של דמעות) כשהם אומרים לך אמא, החיבוק שלהם הוא כמו לגעת בענן, ובכלל, נפתחים לך חדרים בלב שלא ידעת על קיומם. אז לכל האמהות באשר הן, כשאני מסתכלת על תכשיט החותם של "א מ א"  אני רואה דרכו את הילדים שלי, כשאני ממששת אותו אני מחייכת לעצמי כל פעם מחדש, וכשאני עונדת אותו אני מרגישה שהוא מחזק אותי אבל גם מזכיר לי את אחריות המוטלת עלי לשמור עליהם, להגן, לתמוך, לפרגן, לעטוף – להיות אמא".

מיכל ינאי לפדני תכשיטנים - אמא
מיכל ינאי לפדני תכשיטנים – אמאעמוד זה נצפה: 290 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור