חיפוש באינדקס עסקים

מטפחים את השפתיים

פורסם מאת: בתאריך: 28 יולי 2016

לקראת ט"ו באב החל ב-19 אוגוסט הלוהט, מציידת אותנו אוטוריטת האיפור, עדה לזורגן, בכל הטיפים המקצועיים לטיפוח, איפור ועיצוב השפתיים: יצירת טקסטורות, מניעת סדקים ואיפור. אחרי הכל השפתיים הן הלב של הפנים 

 
1. ספא לשפתיים – שפתיים בריאות ויפות צריכות טיפול מקדים, ולכן אני משתמשת בחמאת שיאה לשפתיים שמטפלת בשפתיים סדוקות או פצועות. לטיפול נכון בשפתיים עם חמאת השיאה, יש להניח את החמאה על השפתיים מספר פעמים ביום, ובקיץ מומלץ להשתמש בשפתון עם מקדם הגנה – שכן השפתיים נצרבות והחמאה עלולה להגביר את התהליך. 
 
2. עמידות השפתון – אני אישית לא אוהבת פודרה על השפתיים ולכן מעדיפה בקיץ לשים בקלילות מייק אפ נוזלי נטול שומן (שכבה כמעט שקופה) ולאחר מכן לשים שפתון. 
 
3. משקיעות גם בתוחם – מומלץ לצייר עם עיפרון שפתיים על כל אזור השפה ולאחר מכן למרוח את השפתון. לחיזוק מושלם ניתן לצייר בשנית עם עיפרון השפתיים מעל לשפתון. 
 
4. מראה מט אופנתי – ליצירת שפתיים במראה מאט אני מערבבת עפרון שפתיים עם חלב פנים – פתרון מושלם למראה טבעי ונקי של השפתיים (מרחו במהירות, שכן המוצר נוטה להתייבש) 
 
5. מונעות סדקים – למי שהגלוסים העמידים יוצרים לה שפתיים סדוקות, רצוי למרוח שפתון רגיל ולאחר מכן את האודם העמיד – על מנת לנטרל את הסדקים. 
 
6. אפקט האומברה – יש לחדד את העיפרון שיהיה לו שפיץ, לקבע את תפר השפתיים בקלילות עם מייק אפ, לשרטט מסביב עם עיפרון את תפר השפתיים, לטשטש עם קיסם אוזניים את הגבולות. אפשר גם לרדת עם העיפרון ולטשטש כלפי מטה. בחלק הפנימי של השפתיים למרוח אודם בגוון בהיר יותר, לטשטש את הגבולות עם כרית האצבע בכדי ליצור שילוב בין הגוונים. 
 
7. מניעת פסים – מאוד חשוב לא לשפשף את השפתיים לאחר מריחת האודם , שלא ייוצרו פסים. 
 
8. בשרני יותר – למראה שפתיים גדולות  וחושניות יותר, יש לתת הארה בתפר השפה העליונה (מייק אפ או צללית), לאחר מכן לתחם את השפתיים עם עיפרון בגוון טבעי, ללכת על תפר השפתיים וטיפה מעל (בשביל החלב). עם אותו גוון של העיפרון נוכל למלא את כל השפתיים, ולאחר מכן למרוח את האודם. מומלץ שלא לעבור את הקו העליון של השפתיים שיצרנו, מפני השפתון נוזל מה שיוצר מראה לא אסתטי. 
 
9. למראה הגלמור – למי שאוהבת מראה נוצץ וזוהר יותר, ניתן לשלב שפתון עם שימר, שימר בתפזורת או שימר אבן עם גלוס. 
 
סטודיו עדה לזורגן
 
טו באב טיפים לשפתיים עדה לזורגן צילום מייקי מור


עמוד זה נצפה: 300 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור