חיפוש באינדקס עסקים

מותג משקפי השמש הפופולארי Blenders הגיע לישראל

פורסם מאת: בתאריך: 23 יוני 2014

מותג משקפי השמש מקליפורניה הגיע בימים אלה לישראל, המותג קיים משנת 2013 בעולם, ובימים אלה נחת בישראל. הפרזנטורית של בלנדרס בארה"ב היא לא אחרת מאמנדה לואיס, השחקנית והדוגמנית ההוליוודית.
מותג המשקפיים נחשב לפופולארי מאד ונמכר ביותר מ-52 מדינות, בארה"ב ובספרד המותג נמכר ביותר. בארץ  ניתן להשיג את המשקפיים באתר האינטרנט של החברה ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ. כשקרוב תפתח חנות קונספט ראשונה בארץ.

 מותג בלנדרס הוקם לראשונה עבור קהל יעד אקסטרים אך בגלל שהמשקפיים איכותיות ומבחר הדגמים והצבעים המותג הפך לפריט אופנתי ומתבקש כך שכיום רוכשים את המותג  לא רק חובבי האקסטרים אלא גם נשים, גברים, ילדים וידוענים.

 המשקפיים בנויות בצורה שהן אינן נופלות בקלות מהפנים והן עמידות לקפיצות ולתזוזות חזקות  כגון :גלישה, ריצה, שחיה, הליכה וכל פעילות ספורטיבית.  בגלל העיצובים העמידים והחדשניים משקפי השמש בלנדרס נחשבים למשקפיים איכותיות. מותג המשקפיים של בלנדרס פונה לקהל הצעיר והצבעוני ומציע לו משקפי שמש איכותיים הכוללות: עדשות מסננות קרינה UV400 ו Polarized בשלל צבעים עם אישור FDA  מכון התקנים האמריקאי ומכון התקנים הישראלי. מסגרת קשיחה העשויה מחומר קשיח העמיד בתנאי מזג אויר קיצוניים ובעל תאימות לפנים.

המסגרת של כל המשקפי המותג עשויה מפולימר תרמו-פלסטי מוזרק המקנה למסגרת קשיחות וגמישות שנחשבת לבעלת עמידות גבוהה לתנאים וללחצים קיצוניים כאשר  לכל דגם יש את המאפיינים שלו.

 העדשות של בלנדרס מגיעות ציפוי הגנה מפני שריטות ופגיעות, העדשות עשויות מפולי – קרבונט קשיח, המקנה גמישות לעדשה בזמן פגיעה.שכבת הפולארויד (POLARIZED) – המבטלת את תחושת הסינוור

( Glare) ומאפשרת כניסת אור מקוטבת  – מאפיין זה מגיע רק בדגמי הפולארויד., בנוסף, העדשות מגיעות גם עם שיכבה נוספת של פולי קרבונט קשיח וגם עם שיכבה נוספת של ציפוי הגנה מפני שריטות ופגיעות.

לדברי דניאל גבריאל מבעלי חברת בלנדרס: "אנו שמחים להשיק בימים אלה את מותג משקפי השמש בלנדרס בישראל. אנו מאמינים כי המותג מתאים לקהל הישראלי הידוע כחובב ספורט אקסטרים ואופנה. המותג מגיע עם מגוון צבעים ודגמים כך שהוא מתאים במיוחד למזג האוויר הקיצי ולצרכים של הלקוחות בישראל". עוד מוסיף גבריאל  "החלטתנו בחברה להביא לארץ את מותג משקפי השמש בלנדרס בכדי לתת מענה לחובבי האקסטרים שלא צריכים יותר לשלם סכומי כסף גדולים על משקפי שמש בסטנדרט גבוה ".
 עמוד זה נצפה: 368 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור