חיפוש באינדקס עסקים

מוצרי שיער לעונת החורף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 דצמבר 2010

 

מוצרי שיער לעונת החורף - קארין גלהשיער שלך סובל מיובש בעונת החורף. המזגנים, הרוח ומזג האוויר מייבשים את הקרקפת ואת השיער ומסייעים להיווצרות שיער יבש, סדוק, פגום ושביר כמו גם לקרקפת מגרדת מיובש.

למרות שרבים חושבים שעונת החורף היא תקופה בה אין צורך לטפל בשיער באופן מיוחד כי השיער לא נחשף למי ים או בריכה, לזיעה ולשמש הקופחת, אנו חייבים לקחת בחשבון שהשיער חשוף לרוח המייבשת ולמכשירי החימום למיניהם.

סילק אינפיוז’ן מסדרת מוצרי השיער של CHI הוא מוצר שיער אידאלי לטיפול בשיער בעונת החורף.

גבי וינשטיין המנהל המקצועי של חברת קארין גל המייבאת ומשווקת את מוצרי CHI בארץ מסביר על פעילות המוצר והתאמתו לעונה: "את הסילק אינפיוז’ן לא צריך לשטוף. הוא מכיל חלבון משי טבעי וחלבון סויה טבעי וללא אלכוהול העלול לגרום לייבוש השיער. את הסילק אינפיוז’ן יש למרוח על השיער הלח לפני העיצוב בפן או בכל דרך אחרת. לקוחות מספרות שבמקום להשתמש במוצרי עיצוב אחרים, הן עברו לשימוש רק בסילק אינפיוז’ן לפני השימוש במחליק קרמי או פן לעיצוב השיער והשיער יוצא רך למגע, משיי, מבריק ונוח לסידור".

היתרון במוצר הזה הוא שאת מעניקה לשיער שלך טיפול יעיל לעומק השערה ולא כמו מוצרי שיער אחרים המטפלים רק למעטה השערה החיצוני. השיער הופך להיות חזק יותר ועמיד יותר כמו גם יפה מבריק ומרשים יותר.עמוד זה נצפה: 301 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור