חיפוש באינדקס עסקים

מופע שנות ה-50 – אינדולה

פורסם מאת: בתאריך: 26 יוני 2012

מופע שנות ה-50 - אינדולה. צילום: פורטל בראשמאות מעצבי שיער מכל רחבי הארץ גדשו אמש את מתחם EAST TEL AVIV בו קיימה חברת אינדולה SHOW עיצוב שיער ייחודי שכלל תצוגת שיער של מעצבי השיער אמיר בקשי (חולון) ועדי נוג’ידת (נצרת) שהציגו שואו תספורות מרהיב שסחף תשואות רבות מקהל מעצבי השיער.

גלריות תמונות מהאירוע:

השניים הציגו קו מסדרת עיצוב השיער DENIM FOLKLOR של אינדולה – סדרת עיצוב שיער אורבאנית השואבת השראה מאופנת הרחוב של שנות ה-70. מראות השיער בסדרה ניתנים להתאמה לכל סגנון לבוש והם בעלי יתרון משמעותי מכיוון שאין מדובר במראות אוונגרדיים המתאימים לתצוגות שיער בלבד אלא מדובר במראות שיער מסחריים הניתנים לעיצוב באופן יומיומי במספרות.

לאחר מכן עלו מעצבי השיער ז’ראר קושנו ושארל אלאל – אמני שיער שהגיעו במיוחד מצרפת להציג בפני מעצבי השיער של אינדולה, והדגימו בתצוגת שיער מהודקת ומקצועית מראות שיער בהשראת שנות ה-50 עם נגיעות עתידניות.

את השואו החלו השניים כשברקע מתנגן השיר הבה נגילה, המשיכו עם מדונה וסיימו בשירת התקווה, כשההופעה כללה 15 דוגמניות שסחפו את הקהל בהשראה ובעיצובים המיוחדים שהציג הצמד, החל מבניית התסרוקות על ראש הדוגמניות דרך האקססוריז שנוספו ועד ללבוש – דבר שהוביל לקבלת טוטאל לוק מושלם. את המופע ערכו השניים כשהם יחפים על הבמה – סימן ההיכר של השניים.

בין האורחים הרבים שגדשו את המקום ונהנו מארוחת ערב מפנקת וקוקטיילים מענגים:
אבי משיח, שמואל מיכלסון, אלין לוי, יניב קצב, מיטש סולימנוב, צוות העובדות של רבקה זהבי יחד עם ניקה זהבי, אבי ניר מוטולה (ידברו עלייך), אורי שחגי, יגאל גוט, אורן אזולאי, מוטי רובין, מישל הספר, יוסי בוחבוט, מייק, אלי קפלוטו, ירון מזרחי, אבי גונן (זאזא), אבי פדידה ועוד מאות מעצבי שיער ואורחים נכבדים נוספים.

מעצב השיער ופרזנטור אינדולה אמיר בקשי, מסר בתום האירוע: "אני ועדי נוג’ידאת פגשנו את ז’ראר קושנו ושארל אלאל באילת לפני כשנה. בביקורם הנוכחי לווינו אותם במשך מספר ימים ויש בינינו כימיה מאוד טובה. אני ועדי שוקלים לתאם ביקור בצרפת על מנת לעבור איתם קורס מקצועי".

האירוע התקיים בחסות מגזין הדליין.

 

 

 

 

 

 

 עמוד זה נצפה: 310 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור