חיפוש באינדקס עסקים

מון פלטין במופע השיער כולן מנצחות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 ינואר 2008

אבי טסלפפה, חן לוגסי, גיורא ויוסי בוחבוט ממספרת יוסטייל, היו הנציגים של חברת מוצרי הטיפוח לשיער מון פלטין. מופע השיער של מספרת יוסטייל בתל אביב, כלל 2 דוגמניות שההשראה לעיצובי השיער והסטיילינג שלהן הגיעו מאסכולות שונות: האחת עם שיער מתולתל וקופצני שייצגה את האישה הנאבקת בסרטן השד בכל הכוח והעוצמה בצורה מוחצנית ודורסת ואילו השנייה ייצגה אישה שהמאבק העיקרי מתנהל בתוכה תוך מניעת הקרנת המחלה החוצה. עיצובי השיער שהפיקו במספרת יוסטייל הותאמו לדוגמניות ולמגמות אופנת השיער לשנת 2008 וכללו עיצובים, תוספות שיער וגזירות ייחודיות.מון פלטין במופע השיער כולן מנצחות.
אבי טסלפפה הציג במופע השיער עיצובי שיער קלאסיים עם נגיעות אוונגרד כסימבול לחוסר המודעות למחלת סרטן השד. אבי טסלפפה מעצב השיער מחולון, סיפר לנו כי המטרה אליה הוכוון מופע השיער "כולן מנצחות" היא מטרה מקודשת וכי הוא שמח ליטול בה חלק.
מעצב השיער חן לוגסי מאשדוד הציג מופע שיער ששילב 2 דוגמניות בעלות עיצובי שיער אוונגרדיים עם איפור וסטיילינג דרמטי וחושני. חן לוגסי מסר לנו כי השימוש בתוספות שיער בעיצובים גרנדיוזיים הגיע כקונטרסט לאפקט הכימותרפיה.
מעצב השיער גיורא מראשון לציון הציג מופע שיער בסגנון קלאסי ונקי עם נגיעות אסייתיות הודיות. ההשראה למופע מוסר גיורא, נבעה מאישה הנאבקת במחלה ושומרת על חיצוניות המסתירה את המאבק הפנימי המתחולל בתוכה.
ירמי מחברת מון פלטין שתמכה במופע השיער "כולן מנצחות", מסר כי "חברת מון פלטין תומכת במטרת הערב המרשים שהופק אמש, מעצבי השיער נרתמו בכל כוחם ורצונם היה לתת שואו שייתן דגש על המחלה. אני מקווה
שבעצם העלאת המופע הצלחנו לתרום משהו לאלו שבאמת חשובות, לנשים המתמודדות עם המחלה."

מון פלטין
מון פלטין במופע השיער כולן מנצחות. צילום: חיים פפארצי

גלריית תמונות של מון פלטין במופע השיער כולן מנצחות.
קרדיט:
הפקה ואירגון: א. משי – מון פלטין
עיצוב שיער: יוסי בוחבוט – מספרת יוסטייל ת"א
אבי טסלפפה חולון
חן לוגסי אשדוד
גיורא ראשל"צ

הלבשה וסטיילינג: אירית וגידי אהרוני – שמלות קומיסר
רקדנים וכוריאוגרפיה: צוות רקדני מיקס ג’וני בגים
איפור: רינת אלגריס ל-R.E.Mעמוד זה נצפה: 372 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור