חיפוש באינדקס עסקים

מה עשה יהודה לוי בתא ההלבשה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 פברואר 2017

מה עשה יהודה לוי בתא ההלבשה בסניף החדש של "רנואר" בקניון עופר הקריון?

 
הפרזנטורים יהודה לוי ניבר מדר וגפן ברקאי הצפינו ביום חמישי האחרון (16.2) עד לקריית ביאליק שם השיקו את הסניף החדש של "רנואר" בקניון עופר הקריון.
 
משיקים. גפן ברקאי ניבר מדר ויהודה לוי בקריון עופר הקריון צילום - רפי דלויה
 
כשהגיעו הם החליפו לבגדים של המותג, דרישות התפקיד כידוע, ובמתחם האירוע חיכתה להם קבלת פנים של מלכים – בופה עשיר שתייה וDJ  שדאג להרקיד את האורחים.
 
ניבר נצפתה רוקדת לצלילי המוסיקה ומעיפה חיוכים לכל עבר ובעיקר מסנוורת את המוזמנים עם יופיה ויהודה לוי לא הצליח לחצות את ים המוזמנים שהציף את החנות לאחר שסיים להתלבש, למרות המאבטחים המנוסים, ונשאר תקוע בתא ההלבשה, אך למרבה המזל מיכל מאי – מנהלת השיווק של קניון עופר הקריון שהייתה במקום באותו הזמן, נחלצה לעזרתו והצליחה להוציא אותו מתא ההלבשה וללכת איתו בבטחה החוצה.
 
לאחר החילוץ. מיכל מאי מנהל השיווק של קניון עופר הקריון ויהודה לוי צילום - רפי דלויה 
 
עוד נצפו רוקדים ומשיקים – מנכ"לית הקניון יפה גל, יוסי לאטי בעלי סניף רנואר בעופר הקריון, יוסי דואק משנה ראש העיר קריית ביאליק, יוסי אזריאל סגן ראש העיר קריית ביאליק, אשת החברה רחלי בן גלים ואיך אפשר בלי לירן חולצה אפורה שעשה סלפי עם כולם. 
 
אריה שיבר מבעלי רנואר, גפן ברקאי, יפה גל מנכלית קניון עופר הקריון, יהודה לוי וניבר מדר צילום - רפי דלויה
 
מישל תמיר סמנכל שיווק של רנואר יפה גל מנכלית קניון עופר הקריון יוסי לאטי בעלי סניף רנואר בקריון ואריה שיבר מבעלי רנואר צילום - רפי דלויה


עמוד זה נצפה: 423 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור