חיפוש באינדקס עסקים

מהפכת הצבעים

פורסם מאת: בתאריך: 13 מרץ 2014

כדי להבין את משמעות מהפכת הצבע בעולם, יש להבין כיצד היה נראה העולם לפני תחילת המהפכה. שהרי הוא לא היה מהפכת הצבעים סיון מדמוניכולו שחור ולבן – העולם תמיד היה צבעוני, כי הטבע סביבנו היה קיים בשלל צבעים מדהימים.
מהפכת הצבע התחילה בתעשיית הטקסטיל באירופה ולאחר מכן התפשטה גם לארה’’ב. כתוצאה מכך הצבע השפיע בתחומי העיצוב, הפרסום, האופנה והצרכנות.
בשנת 1957 יש לשער שהופעת המגזינים היא שהכתיבה את כניסת הצבע לאופנה, והפכה אותו לנחלת הכלל. רגע מעניין בהיסטוריית הצבע, הוא חתונת בתה של המלכה ויקטוריה ב – 1858 . המלכה האם, גנבה את ההצגה מהכלה כאשר לבשה שמלה בצבע לילך חיוור. מכך ניתן ללמוד, שהיתה קבוצת צבעים שהיתה משויכת לחברה הגבוהה עוד מאז. מלחמת העולם הראשונה הייתה נקודת מיפנה במהפיכת הצבע.
בשל הניתוק של ארה’’ב מאירופה וכיוון שלא הייתה גישה לתחזית בתחום האופנה, האמריקאים החלו לפתח מערכת צבעים משלהם.
והמלחמה הולידה קומפלאז’ – צבע הסוואה שהמחיש את חשיבותם של הצבעים והשפעתם על התפיסה האנושית. מהפיכת הצבע עברה מהבגד אל השיער.
המצאת צבעי שיער איפשרה לנשים להתרענן ולהתחדש כל פעם מחדש. צבע הוא סם החיים. הצבע מסלק את האפור והמשעמם של חיינו ומעניק לנו אור, רעננות ושמחה.

סיון מדמוני, מעצבת שיער ומדריכה ב"שוורצקופף פרופשיונל", משיקה קולקציית מראות שיער חדשה- קולקציית TRUE COLORS , אשר עוצבה בהשראת מהפכת הצבע לאורך ההיסטוריה.
בהשראת אותה מהפכת הצבעים, יצרה מדמוני את קולקציית TRUE COLORS-  קולקציה של מראות שיער, כאשר כל תמונה בקולקציה מהווה שלב בהתפתחות המהפכה לאורך השנים: החל משזירת צבעי לילך סגלגלים בשיער, דרך יצירת גוונים ירקרקים בהשראת הקמופלאז’ ועד יצירת מראות שיער קלאסיים בצבעי הבלונד או מודרניים יותר בגווני הנחושת.

מדמוני מסבירה: "השתמשתי בצבעי IGORA ROYAL החדשים מבית שוורצקופף פרופשיונל, בצבעי VIBRANCE ובהבהרת VARIO BLOND. הצבע אליו היה לי הכי קשה להגיע – זה הירקרק. ירוק זהו צבע שיש לו הכי הרבה גוונים ולנשים שחומות-עור מאוד מחמיא החום הירקרק. היה לי מאוד חשוב לשמור על השיער של הדוגמניות, לכן השתמשתי בחמצן נמוך 3% 6% כדי שהצבע ייראה בוהק וחי."


קרדיטים:
שיער- סיון מדמוני, מעצבת שיער ומדריכה בשוורצקופף פרופשיונל.
צלם- עידו לביא.
איפור- אסף באבו.
סטייליסטית- מזל חסון.
דוגמניות- סוכנות C MODELS .
הפקת סרטון- משה לייזר הפקות

   
 עמוד זה נצפה: 323 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור