חיפוש באינדקס עסקים

מהוליווד לירושלים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 יוני 2011

מהוליווד לירושלים. צילום: חיים צח.קווין מק’קיד (האנטומיה של גריי) ואמו, שרה דרו (האנטומיה של גריי) עם בעלה, לוקאס נף (לגדל את הופ), שאנון וודוורד (אי.אר, לגדל את הופ), גרגורי סמית’ (אוורווד, פטריוט, משחקי צעצוע, טירונים בכחול) וטראויס מילנה (טירונים בכחול), הגיעו לירושלים באירוח ארגון קולות אמריקה בישראל "America’sVoicesInIsrael", ארגון ציוני אשר פועל למען ההסברה הישראלית, ועושה זאת על ידי הבאת אנשים משפיעים ומובלי דעת קהל לישראל, כל זה כדי שיתרשמו לטובה ויפיצו את הבשורה.

עם הגעתה של הקבוצה מהוליווד לירושלים למלון ענבל, התקבלו על ידי סמנכ"ל המלון, מר אילן ברנר. במהלך שיחה התברר כי היום הוא יום הנישואין של שרה דרו ובעלה – הרימו כולם כוס לחיי הזוג ואיחלו להם עוד שנים רבות של אהבה וחברות.

הכוכבים נפעמו מהנוף המדהים של ירושלים. גרגורי סמית, מסתבר, חובב צילום מושבע, החל מיד לצלם את הנוף, למזלו הוארו השמים בזיקוקי דינור והשמחה היתה גדולה. לאחר הסבר קצר על הנוף ועל ירושלים, החליטו כולם לצאת לסיור לילי בעיר, לקפוץ לאכול משהו ולסיים בנסיעה על אופניים ברחבי העיר העתיקה. הכוכבים יתארחו בירושלים עד יום ראשון בלילה.

 

מהוליווד לירושלים. צילום: חיים צח.

מהוליווד לירושלים. צילום: חיים צח.

מהוליווד לירושלים. צילום: חיים צח.


מהוליווד לירושלים. צילום: חיים צח.עמוד זה נצפה: 411 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור