חיפוש באינדקס עסקים

מדריך לשיקום גבות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 פברואר 2009

דלית לוי, מומחית לשיקום גבות מזה 15 שנה, מזהה עבורנו טעויות נפוצות בתחום ומעניקה פתרונות לשיפור מסגרת הפנים, הלוא הן: הגבות. בעבר שיקמה לוי את גבותיהן של הדוגמנית אסתי ממו וליאן כהן (אשתו של אסי כהן).
גבות הן טרנד משתנה, לעתים הן דקיקות, לעתים הן עבות, לעתים הן עגולות ולעתים הן משולשות. מה עושים כדי להיות אופנתית, עדכנית, מבלי להרוס את גבותייך? לדידה של דלית, הכול מתחיל עוד בזמן היותך נערה. "אישית, אני מעריכה מאוד את מדונה, שאוסרת על בתה, לורדס, לסדר את גבותיה" אומרת דלית, "יש בכך מן הבתוליות ואני אישית לא ממליצה לנערות צעירות להתחיל בסידור גבות. כמובן אם הנערה/ילדה, סובלת ממשבר בעקבות המראה שלה וזה מטריד אותה, חשוב להיות קשובים לה וגם אז למרוט בעדינות ובאופן סמלי ביותר. בעבר לא היה מקובל למרוט גבות לנערות, היום זה אפשרי ולגיטימי".
טעות ראשונה ונפוצה אותה מזהה דלית היא עיצוב גבות ע"י קוסמטיקאיות שלא הוכשרו לכך ובאופן טבעי הן פוגעות בגדילתה של הגבה, גורמות לחורים, דלילות והרס מוחלט, המסב עגמת נפש ללקוחה. לפיכך העצה אותה מעניק לוי בנושא זה – "בדקי אם הקוסמטיקאית שלך עברה הכשרה בתחום. בד"כ תזהי זאת בצורת תעודה מקצועית התלויה על הקיר". נשים רבות ממשיכות למרוט את שיערות הגבה, לאחר שהפכו דלילות או נוצרו בהן חורים והמראה פשוט מחריד.
לוי ממליצה על איפור קבוע, או שימוש בצללית מטשטשת או תהליך שיקום גבה. בתהליך זה מגיעה הלקוחה פעם בשבוע לטיפול, שאורך 7-10 דקות, במהלכו מורחת לוי צבע מיוחד על הגבה, המעודד את הצמיחה, ומשלים שערות במקומות החסרים. השיקום יכול להניב תוצאות מיידות, אך במקרים מסוימים (תלוי במטופלת) יארך 3 חודשים. דלית יודעת לספר על מגמה הולכת וגדלה של מריטת גבות בגברים. הם אפילו מגיעים למחוזותיה בכדי ללמוד את המקצוע.
כיום מאפיינת לוי את הגבה האופנתית כ"גבה זורמת וטבעית, המתאימה לכלל האוכלוסייה. כמובן שזמרות, שחקניות ונשים העוסקות באומנות, הן היחידות שיכולות לסגל לעצמן גבות מפתיעות". לאוכלוסייה חולה, ממליצה לוי על טרנד חדש שהוא הדבקת גבות והלחמת ריסים.

 לבעלי מקצוע המובילים בתחום עיצוב גבותעמוד זה נצפה: 427 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור