חיפוש באינדקס עסקים

מדביקים את הפער – מדבקות הרזייה

פורסם מאת: בתאריך: 20 פברואר 2013

מדביקים את הפער - מדבקות הרזייהאם תיסעו שלושים שנה אחורה בזמן, תגלו שהעולם היה הרבה יותר רזה. בעשורים האחרונים מספר האנשים השמנים הולך וגדל, מצב זה מסכן את בריאות הגוף ובריאות הנפש.

ההשמנה חדלה להוות מטרד אסתטי. מחקרים מראים כי בישראל, שניים מתוך שלושה אנשים נמצא במצב של עודף משקל, דבר המסכן את בריאותו של כל אדם. ע"פ ההגדרה של אינדקס מסת הגוף (BMI) המבטיחה חיים עם מיעוט מחלות ותוחלת חיים ארוכה, תוצאה הנעה בין הספרות 21-22 בקרב נשים ו-22-23 בקרב גברים נחשבת לתקינה.

כבר כיום הוגדרה ההשמנה כאחת המגפות הקשות וכל מדינה בעולם המערבי, מקיימת תוכנית חירום להקטנת הנזק. תרבות השפע, הפיתויים הבלתי נגמרים, האריזות הגדולות, החיים הנוחים והפתרונות הטכנולוגיים שמצמצמים את הצורך בפעילות פיזית – גורמים להשמנה שיחד איתה מגיעות המחלות ובראשן לחץ דם, פקקת עורקים, כאבים בגב תחתון, פריצות דיסק, טחורים, סכרת וכולסטרול. מחלות אלה מהוות תסמינים לתוחלת חיים קצרה ולאיכות חיים מלווה בבעיות בריאות ועוד לא הוצאנו מילה אחת על בעיית האסתטית והפגיעה בביטחון העצמי.

בשנים האחרונות גוברת המודעות בקרב האוכלוסייה לשמירה על אורח חיים תקין ובריא. ספורט ופעילות גופנית תורמים להסדרת המערכות בגוף ושמירה המפחיתה גורמי סיכון שעלולים לפתח מחלות. בנוסף, תחום תוספי התזונה תורם את חלקו בהסרת מסה עודפת וחילוף חומרים תקין. אך האם זה מספיק? האם המגפה מאיטה?

השוק מציע פתרונות רבים, חלקם טובים, חלקם טובים מאוד והיום אני שמח להציג מוצר שעומד לשנות את תחום ההרזיה בעולם. מהפכה אמיתית שהופכת את תהליך ההרזיה לפשוט ובריא יותר.

חברת Green Patch מציגה מהפיכה בתחום הדיאטה, לא עוד תרסיסים להורדה דראסטית ולא בריאה, לא עוד כדורים שנספגים במערכת העיכול. פתרון נוח,יעיל וטבעי – מדבקות הרזיה טבעיות המכילות 100% מרכיבים טבעיים.

פתרונות הדיאטה האחרים נלקחים דרך הפה ועוברים דרך מערכת העיכול, בדרך הם נחלשים או מתפרקים בקיבה, במעיים או בכבד לפני שהם מגיעים לדם. לכן נדרשת כמות גדולה יותר של מרכיבים פעילים כדי להבטיח יעילות שעלולה להעלות את הסיכון לתופעות לוואי.

מדבקות ההרזיה הטבעיות משתמשת בשיטה של העברת חומרים טבעיים דרך העור (טרנס-דרמלית), שיעור הספיגה של מרכיבים אשר מועברים דרך העור יעילה פי כמה מבליעה. הסיבה לכך, מרכיבים המועברים דרך העור, נספגים מיד בזרם הדם ובעצם אינם נכנסים לגוף דרך הכבד, הקיבה או המעיים. כתוצאה מכך, 95% מהמרכיבים מגיעים לתאים. מדבקות ההרזיה של Green Patch מורכבות בעיקר מאצה הנקראת fucus ושממנה מיוצר היוד. בלוטת התריס משתמשת ביוד כדי ליצר את הורמון התריס. כאשר מגבירים את כמות היוד בגוף כפי שעושה מדבקת ההרזיה, ההשפעה על יצור הורמון התריס גדלה ומובילה לחילוף חומרים מוגבר שגורם לירידה במשקל ללא צורך לשנות דבר בהרכב המזון או בהרגלי האכילה. בנוסף, מדבקת ההרזיה מכילה תמציות טבעיות המסייעות בשריפת שומנים.

חומר נוסף הקיים במדבקה הוא L-carnitine שידוע כשורף שומנים ומונע ממשקעי שומן להצטבר בגוף. קיימים עוד מספר מרכיבים טבעיים במדבקה, בקישור המצורף תוכלו לקרוא על שאר החומרים ועל מדבקות ההרזיה הטבעית גרין פאטץ’. 

מומלץ להיכנס לאתר של מדבקות הרזייה ולעמוד  לקבלת פרטים נוספים.עמוד זה נצפה: 546 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור