חיפוש באינדקס עסקים

מגדל אייפל

פורסם מאת: בתאריך: 6 יולי 2016

ROYALTY רשת התכשיטים והשעונים מציגה: מגדל אייפל

 
לקראת יום העצמאות הרשמי של צרפת, מציגה רשת ROYALTY שעון במהדורה מוגבלת וממוספרת לגברים, ומגוון שעונים לנשים, שחוגגים את סמלה המפורסם של צרפת, מגדל אייפל
 
יום הבסטיליה, המתקיים ב – 14 ליולי, הוא החג הלאומי ויום העצמאות הרשמי של צרפת. 
לקראת יום מיוחד זה מציגה ROYALTY רשת התכשיטים והשעונים המובילה בישראל מגוון שעונים שחוגגים את סימלה המרכזי של צרפת, מגדל אייפל, ובראשם מהדורה מוגבלת וממוספרת לאספנים של מותג
SAINT HONORE.
 
SAINT HONORE – TOUR EIFFEL, מהדורה מוגבלת וממוספרת לאספנים ובה שעון העשוי מחתיכות מתכת ממגדל אייפל
 
רויאלטי מותג ELLE צילום מנחם רייס
 
 
 
לכבוד יום השנה ה- 130 של המותג השוויצרי SAINT HONORE עיצב המותג מהדורה מוגבלת וממוספרת לאספנים,  TOUR EIFFEL. שעון האספנים הנדיר לגברים, עשוי מחתיכות ברזל מקורותיו של מגדל אייפל וזוהי הפעם הראשונה בעולם בה הותר השימוש בחתיכות המתכת של אחד המונומנטים המפורסמים בעולם.
 
שעון נדיר זה, מציג את השילוב המנצח בין הדיוק השוויצרי והעיצוב הצרפתי היפהפה.
 
את השעון מרכיבים 42 מ"מ של פלדה ממגדל אייפל, המשמשת לעיצוב החוגה ולבאזל השעון, מנגנון אוטומטי שוויצרי שאוגר אנרגיה עד 38 שעות וזכוכית ספיר קריסטל המונעת שריטות ועמידה בפני מים עד 50 מטר, והם שמעניקים לשעון עמידות, דייקנות ויעילות. 
 
העיצוב המרהיב בקווים נקיים מתחיל מחוגת השעון הפתוחה, המתאפיינת במוטיבים בעלי ההד הארכיטקטוני של המגדל, אותה מחזיקים חיבורים מזהב ורוד 18K המחברים לרצועת קרקו חומה ואלגנטית, ואבזם זהב המעוטר במוטיב הארכיטקטוני החוזר של מוטות המגדל, ועליו מוטבעות המילים "מגדל אייפל".
 
אריזת השעון המהודרת מעוטרת במוטיב החוזר של קורות הברזל ומצוידת בתעודת מקוריות החתומה ע"י ועדת מגדל אייפל.
 
TOUR EIFFEL מעניק הזדמנות של פעם בחיים, להנות מטכנולוגיה גאונית ולהחזיק את מגדל אייפל בידך.  
 
ELLE – קולקציית EIFFEL
 
רויאלטי מותג ELLE צילום מנחם רייס
 
 
 
 
 
 
מותג ELLE  מציג את קולקציית אייפל ובה שעונים בעיצוב צעיר ואופנתי שבמרכזם עומד מגדל אייפל. בקולקציה שני עיצובים מרכזיים: שעונים בעיצוב יוקרתי ואלגנטי בשילוב צבעים: לבן וזהב, כחול וכסף כשבלוח השעון משובצות אבני חן כחולות ולבנות, ורצועת חוליות נוחה, תואמת.
 
בסגנון השני של השעונים, עיצוב צעיר ותוסס המשלב גוונים מטאליים של כסף, תכלת ולבן. לוח השעון מעוטר באיור של הרחוב הצרפתי ואת הספרה 6 מחליף מגדל אייפל בצבע כסף.
 
להשיג ב- 50 סניפי רשת רויאלטי


עמוד זה נצפה: 336 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור