חיפוש באינדקס עסקים

מברשות "פרופסיונל" מחברת מישל מרסייה

פורסם מאת: בתאריך: 9 מאי 2013

מברשות  פרופסיונל  מחברת מישל מרסייהחברת מישל מרסייה מציגה את סדרת המברשות "פרופסיונל" המקלות על הברשת השיער ופורמות קשרים עקשנים. המברשות בעלות שלוש דרגות קושי על פי רמת סמיכות השיער: רגיל, דק ועבה.

על עיצובן של המברשות הופקד המעצב אלון רזגור והן מוצעות בשלושה צבעים: ירוק, ורוד וטורקיז. פיתוח פטנט המברשת הינו רעיון של בעלי חברת מישל מרסייה ומעצב השיער, מישל מרסייה, שעלה בעקבות תלונות חוזרות ונשנות של ביתו רומי שביקשה מוצר שיעזור להקל על הכאב והמשיכות החזקות בזמן הברשת השיער.

הקושי בהברשת השיער מוכר היטב למרסייה בשל ניסיון רב שנים בטיפול בלקוחות ובעיקר בבעלות השיער הארוך. פיתוח זה, כמו גם יתר מוצריה של חברת מישל מרסייה, הם חלק מהאמונה הכוללת שאישה צריכה ללמוד לאהוב את השיער שלה ולהרגיש איתו נוח.

למברשות מבנה גיאומטרי ייחודי, המשלב 428 בליטות סירוק במיקומים וגבהים שונים, הגורם לפיזור נקודות הלחץ בראש בעת התרת הקשרים.

בכך הופכת חוויית הסירוק לנעימה ומונעת את הכאב ותלישת השיער. תהליך פיתוח וייצור המברשות נעשה כולו בארץ וזאת מתוך רצון של החברה להשקיע במשק הישראלי. מדובר במוצר אותו פיתחו במשך שנתיים צוותי הפיתוח של חברת מישל מרסייה.

אבשלום הרשקוביץ, מנכ"ל רשת מישל מרסייה: "סדרת מברשות "פרופסיונל" הייחודית מהווה פתרון לבעיה המוכרת בכל בית בישראל. לאור זאת החלטנו להפוך את הסדרה לנגישה בשני מישורים:  הראשון הינו תמחור ידידותי והשני שיווק הסדרה ברשת סופר פארם בנוסף לשיווקה בסניפי רשת של מישל מרסייה".

מוצרי טיפוח ועיצוב לשיער ומוצר שהושק לאחרונה – S.O.S COLOR RECOVE. מוצרי החברה מפותחים ומיוצרים בישראל ומשווקים לכ 35 מדינות ברחבי העולם. עיקר השליטה בחברה מוחזק ע"י חברות בשליטת בני לנדא וליאון רקנאטי.
 עמוד זה נצפה: 479 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור