חיפוש באינדקס עסקים

מברשות איפור מבית ANTONYM

פורסם מאת: בתאריך: 22 אוגוסט 2013

באיזה מברשת מומלץ לשים פודרה? ואיזו מומלצת למוצרי איפור קרמיים?תמר שפירא ברנשטיין, מנכ"ל אנטונים ישראל מותג האיפור המקצועי והאקולוגי שכבש את ליבן של כוכבות הוליווד מביאה את הטיפים שכדאי לגזור ולשמור.

נשים רבות תרות באופן תמידי אחר חידושים בעולם הטיפוח והאמברשות איפור שישדרגו לכן את המראהיפור כאשר לנגד עיניהן מטרה אחת: מוצרים שיטיבו עם עור הפנים.
ANTONYM מביא את הבשורה ומציג:
מגוון רחב של מברשות איפור ומוצרים איכותיים ללא פגיעה בבעלי חיים ועם התחשבות מקסימאלית בצרכי העור ובצרכי כדור הארץ.  כל האריזות מתכלות ועשויות במבוק ואלומיניום, כל המברשות נטולות שיער מן החי.
 

 1. מברשת קבוקי-
  מקור שמה בתיאטרון הקבוקי היפני, המברשת השימושית ביותר בתיק האיפור כיוון ויכולה לשמש להנחת מייק אפ נוזלי, מייק אפ מוצק, פודרה, סומק, ברונזר ושימר.
 2. מברשת סומק אלכסונית-
  מומלצת יותר לנשים בעלות פנים עגולים כיוון שמאפשרת לחטב את עצמות הלחיים וליצור אשליה של מראה צר ומחוטב.
 3. מברשת סומק (צורה סטנדרטית) עם ראש פתוח-
  מומלצת לנשים המעוניינות להעניק נפח לעצמות הלחיים, בעלות מבנה פנים צר וארוך, כל החובבות את המראה הבובתי.
 4. מברשת טמברשות איפור שישדרגו לכן את המראהשטוש לעיניים בצורת טיפה –
  מברשת אידיאלית לנשים בעלות עפעף נופל, כיוון שניתן להניח את ראש המברשת בתוך כפל העפעף העליון ולטשטש בצורת מגבי מכונית.(הלוך חזור). התוצאה- עפעף יותר מורם ומתוח.
 5. מברשת מייק אפ שטוחה-
  עדיפה על מברשת מייק אפ עם ראש גדול כיוון שמאפשרת לנו להגיע לאזורים יותר מצומצמים כמו האזור שמתחת לעיניים וכך אנו חוסכים את הצורך במברשת קונסילר.
 6. מברשות למוצרי איפור קרמיים ונוזליים כמו סומק וצלליות בקרם/ מייק אפ נוזלי-
  חייבות להיות עם שיער סינטתי שאינו מן החי כיוון שאחרת הן סופגות את החומר הנוזלי ולא מאפשרת אחידות המריחה.
 7.  מברשת גבות עם חיתוך אלכסוני- המברשת המומלצת ביותר למילוי גבות כיוון שהחיתוך שלה מאפשר יצירת קוקווים קטנים שמחקים את  השיער הטבעי של הגבה. מתאימה גם כמברשת איילנר.

 עמוד זה נצפה: 242 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור