חיפוש באינדקס עסקים

לראשונה בישראל כרטיס מתנה לקניית תכשיטים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 אוגוסט 2017

מתנה לראש השנה

קבוצה רולטיים משיקה לראשונה גיפט קארד – כרטיס שי נטען: MY GIFT CARD
הגיפט קארד תקף לרשת אימפרס, רשת סווטש, חנות תומס סאבו וחנות סמסונייט 
לקראת ראש השנה וחגי תשרי, בהם עם ישראל מעניק ומקבל מתנות בעלות משמעות, קבוצת רולטיים המפעילה את רשת אימפרס (Impress) המייבאת ומשווקת מותגי שעונים ותכשיטים, רשת שעוני סווטש, רשת תכשיטי האופנה תומס סאבו וחנות סמסונייט בעזריאלי, משיקה לראשונה: גיפט קארד אחד הכולל את כל חנויות הקבוצה– כרטיס שי נטען. 
הגיפט קארד של קבוצת רולטיים מעוצב ככרטיס יוקרתי,  בצבעי זהב ושחור וניתן לרכוש עמו תכשיטים ושעונים של המותגים המובילים בעולם, ביניהם: אומגה, גוצ’י, קלווין קליין, טיסו, אוריס, סווטש, קומטה, תומס סאבו, סמסונייט, אן קליין, ואת קולקצית תכשיטי הזהב והיהלומים של רשת אימפרס ועוד.
MY GIFT CARD - רשת אימפרס
דניאל רחום, מנהלת השיווק של  קבוצת רולטים מסרה: "שוק כרטיסי המתנה (גיפט קארד) בארץ נמצא בעליה מתמדת, בדומה למדינות אחרות.
זיהינו את הביקוש לכרטיס שי, כשראינו שאנשים רבים הנכנסים לחנויות הקבוצה, מתלבטים מה לקנות כמתנה, בעיקר בחגים, ופעמים רבות אנשים מחזירים ומחליפים את המוצר אותו קיבלו במתנה".
עוד מוסיפה דניאל: "כרטיס השי חוסך את ההתלבטות של הנותן והמקבל והוא מעניק למקבל השי את זכות הבחירה המלאה – איזה מוצר לרכוש וכיצד הוא יראה".
כמו  כן יש לנו את היכולת לספק ללקוח את הכוח שלנו כקבוצה ולתת לו מגוון של חנויות שונות ומוצרים שונים לממש בהן את כרטיס המתנה.
על מנת לרכוש או לממש את הגיפט קארד יש להגיע לאחת מחנויות הקבוצה הפזורות ברחבי הארץ.
קנדל ג’נר לדניאל וולינגטון- קלאסיק פטיט. צילום- יחצ חול
הכרטיס ניתן למימוש בכל חנויות רשת אימפרס, רשת סווטש ובחנות סמסונייט בקניה אחת או במספר קניות והוא כולל כפל מבצעים והנחות.
הכרטיס מכובד גם במרכז השירות של רולטיים לתיקון שעונים.
כמו כן בקרוב תהיה אפשרות לרכישת גיפט קארד דיגיטל באתר של אימפרס או בעמוד הפייסבוק של המותגים השונים ללא צורך להגיע לחנות!
בין הפריטים שניתן לרכוש ברשת אימפרס: שעונים ותכשיטים לגברים ולנשים, ברשת סווטש: שעוני ילדים, בני נוער, נשים וגברים וכן משקפי שמש.
ברשת תומאס סאבו: תכשיטים לנשים ולגברים ובסמסונייט מזוודות, תיקים ואקססוריז.
תומס סאבו קולקצית קיץ 2017 אפריקה צילום יחצ חול


עמוד זה נצפה: 575 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור