חיפוש באינדקס עסקים

לקראת עונת החתונות 2012 – טבעות נישואין

פורסם מאת: בתאריך: 16 פברואר 2012

לקראת עונת החתונות 2012 - טבעות נישואיןעונת החתונות בפתח, אחד הדברים הראשונים שהזוג המאושר עושה הוא לבחור טבעת לרגל האירוע. רשת אימפרס המתמחה בייבוא, שיווק ועיצוב טבעות אירוסין ונישואים חושפת את המגמות החדשות בתחום, המחירים, העיצובים וכל מה שחדש בתחום.
רכישת טבעת צריכה להיות מושכלת וחכמה וכדאי לבדוק מספר פרמטרים טרם הקניה:

  • עיצוב הטבעת (צריך להתחבר לאופי הטבעת).
  • נוחות הטבעת – מידה מתאימה במקביל לרוחב (עובי הטבעת).
  • גוון הזהב  – (בארץ כ – 60% בוחרים בזהב לבן , 30% בזהב צהוב ו 10% בזהב אדום).
  • קרטורת הזהב (לרוב מקובל בזהב 14 קרט) .
  • טיב המוצר (לאור השימוש היומי מומלץ להימנע מקניית טבעת חלולה).
  • מחיר הוגן.

עוד עולה מבדיקת השוק של רשת אימפרס כי זוג ממוצע בישראל שמתחתן משקיע 2000-3500 ש"ח, אך יש כאלו המגיעים לסכומי עתק ורוכשים טבעות בסכומים של עשרות אלפי שקלים. אז מה כדאי לדעת לפני שרוכשים טבעת נישואין או אירוסין? כיצד לבחור בטבעת המתאימה, וגם לא לחרוג מתקציב שנקבע?
לקראת עונת החתונות 2012 - טבעות נישואיןלדברי אלעד לוי: בשוק הטבעות, קיימות מגמות אופנתיות וטרנדים מתחלפים, אך כדי להבטיח שתהיו שבעי רצון מבחירתכם כל ימי חייכם, עדיף לרכוש טבעת קלאסית ולהימנע מגימיקים מיותרים. במעמד הקניה חשוב לזכור כי טבעת נישואין אמורה ללוות אתכם כל החיים, ולכן עליה להיות קלאסית ועל זמנית ככל הניתן.

כיצד לצמצם את הבחירה בין אלפי סוגי טבעות?

לוי אומר:  קודם ציינו מהו טעמכם בטבעות. האם אתם מעדיפים טבעות פשוטות או מעוצבות במיוחד. טבעת נישואין צריכה להתאים לא רק לטעמו של האדם שעונד אותו, אלא גם לאורח חייו, ולכן ישנם כמה פקטורים נוספים שיש לקחת בחשבון, כמו עובי הטבעת והתאמתה מומלץ לבחור טבעות המתאימות לטבעת האירוסין בסגנון ובעובי, כך שניתן יהיה לענוד אותן יחדיו כמקובל. בנוסף, יש לוודא כי הטבעת אינה דקה ופשוטה מדי מצד אחד, וגם לא עבה עד כדי אי נוחות על האצבע. טבעות נישואין, לפי המסורת היהודית, צריכות להיות פשוטות, מעגליות ונטולות אבני חן ויהלומים. כדי להעניק ייחוד לטבעת ולהפוך אותה לשלכם תוך שמירה על המסורת, באפשרותכם להזמין חריטה בתוך הטבעת עם כיתוב מיוחד שחיברתם בעצמכם. חריטה כזו יכולה להעניק אופי לטבעת, גם אם זו נראית פשוטה למראה, ובכך להפוך אותה ליחידה במינה.
טבעת נישואין, בין אם מדובר בטבעת מעוצבת או בטבעת פשוטה, חשוב לוודא שהחנות שבה בחרתם היא בעלת מוניטין של איכות ושהיא מעניקה אחריות על תכשיטיה.עמוד זה נצפה: 359 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור