חיפוש באינדקס עסקים

לקראת החזרה לבית – הספר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 10 אוגוסט 2017

לנערות ומתבגרות המושג טיפוח עור הפנים יכול להיראות רחוק בשנים ולא נוגע להן, אבל ההיפך הוא הנכון, טיפוח פנים בעור צעיר משמר את העור ומעכב סימני הזדקנות שיופיעו בעתיד.

בגיל ההתבגרות כמו מרד הנעורים וההתבגרות המינית, המראה החיצוני ודימוי הגוף הופכים להיות מרכזיים הדבר הוא כל משמעותי עד כדי כך שהוא משפיע על הביטחון העצמי ועד הסתגרות בבית
אלדד אביגד קוסמטיקאי מוביל
הנה כמה טיפים לטיפוח הפנים אצל נערות ומתבגרות:
• שמרי על היגיינת עור הפנים
עור הפנים נוטה להיות שומני, בעיקר לפני קבלת המחזור החודשי ובנוסף זיהום האוויר, הלכלוך והזיעה, מצריכים שגרת ניקיון סדירה.
מומלץ לרחוץ את הפנים בסבון מיוחד לפנים עדיף סבון מקצועי שניתן לרכוש אצל קוסמטיקאיות מורשות.
יש להימנע מסבון רגיל או אל סבון שנועד למקלחת.
אין צורך לנקות מעבר לפעמיים ביום, ניקוי יתר גורם לבלוטות ליצור יותר חלב שחוסם את הנקבוביות ויוביל להיווצרות פצעונים ופגמים בעור.
• הסרה של איפור היא חובה גם אם את עייפה
נכון שבגיל ההתבגרות האיפור בדרך כלל קליל יותר ולא תמיד בכל הפנים עצמם אלא רק בחלקים, עדיין, חשוב מאוד לנקות את האיפור לפני השינה במסיר איפור עדין, גם אם מאוד עייפים.

• ההגנה משמש זה בסיסי
רבות דובר על כך שכל חשיפה מוגברת לשמש משפיעה על העור, השמש גורמת לכתמים ופיגמנטציה ומזרזת הופעתם של פצעונים.
חשוב למרוח קרם הגנה ולהשתמש בו לפני היציאה מהבית גם בחורף.
• איפור וזה…
בגיל ההתבגרות עור הפנים רענן וחיוני ולכן כשמתאפרים אין צורך ורצוי לא להכביד באיפור, להימנע אם ניתן מטיוח במייק אפ וכדי לטשטש פצעונים אפשר להיעזר במייקאפ סטיק.
כדי להדגיש את הנתונים הטבעיים, ורצוי לא לחלוק באיפור עם חברה או אחות, כיון שהשימוש המשותף עלול להסתיים באלרגיה או דלקת, בעיקר באיפור לעיניים.
באדיבות הקוסמטיקאי אלדד אביגד 
אלדד אביגד קוסמטיקאי מוביל


עמוד זה נצפה: 370 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור