חיפוש באינדקס עסקים

ליפול מהרגליים – בעיות בכפות הרגליים עלולות לגרום לנפילות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 2 ינואר 2011

ליפול מהרגליים – בעיות בכפות הרגליים עלולות לגרום לנפילותיש דברים שאנחנו לא חושבים עליהם עד שהם קורים. אחד מהם הוא הקשר בין בעיות בכפות הרגליים לסבירות ליפול, למעוד ולהשתטח על הרפה בפתאומיות כואבת. נפילה היא לא דבר נעים בכל גיל, אך במיוחד בגילאים מתקדמים בהם כל נפילה עלולה להיות סיבה לשבירה על עצמות המתקשות להתאחות ככל שהגיל מתקדם.

העובדה היא שקיים קשר בין בעיות בכפות הרגליים לבין הסיבות ליפול, להיפצע ולהינזק. כפות הרגליים הן האיבר המחזיק את גופנו על הרצפה, שומר על שווי המשקל שלנו בפועל ומבצע את הצעידה וההליכה. מחקר רפואי שפורסם לאחרונה מוכיח כי אחוז ניכר בין האנשים שחוו נפילה סבל באותה עת מבעיה בכפות הרגליים הכרוכה באי נוחות וכאב בזמן עמידה או הליכה. במיוחד בלטה התוצאה כי בעיות וכאבים באזור אצבעות הרגליים היו גורם מסייע לנפילה. התבוננות מקרוב הראתה כי אנשים הסובלים מכאב בכפות הרגליים צועדים כך שפרק הזמן בו כף הרגל נמצאת במגע עם הרצפה קצר יותר. הם לא משעינים את כל כובד משקל הגוף על כפות הרגליים ובכל מסייעים לסבירות ליפול.

אז אם לא חשבתם לטפל בכפות הרגליים שלכם מסיבות אסתטיות, אם מראה העור הקשה בכפות הרגליים, הציפורניים הפרועות והמראה הכללי הדוחה עוד לא הביא אתכם להחלטה לעבור טיפולי פדיקור אסתטי, הגיעו מחקרים רפואיים והוכיחו שמצבי כאב בכפות הרגליים העלולים לנבוע מיבלות מסוגים שונים ובמיוחד מציפורן חודרנית עלולים לסכן את בריאותכם הכללית ולגרום להסתברות גבוהה יותר של נפילה ופגיעה במערכות גוף חשובות.

לטיפולי פדיקור אסתטי ופדיקור רפואי ברמה מקצועית גבוהה, אני מזמין אתכם לבקר באחד משני מרכזי הטיפול בבעלותי, בנהריה או תל אביב.
סניף תל אביב – 03-5250117
סניף נהריה – 04-9928286עמוד זה נצפה: 367 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור