חיפוש באינדקס עסקים

לוריאל פריז – ספריי לעיצוב שיער ELNETT LUMIERE

פורסם מאת: בתאריך: 28 ינואר 2013

לוריאל פריז - ספריי לעיצוב שיער ELNETT LUMIEREמאז השקתו בשנות ה-60, ספריי לעיצוב שיער ELNETT (אלנט) נמצא בחדרי האיפור של כוכבות הוליווד. במשך 45 שנה הנשים הזוהרות ביותר בחרו בו כדי לשמור על עיצוב שיערן ועד היום הוא נחשב לבחירה המועדפת של המפורסמים.

לדברי ליז הארלי: "אני לא נראית במיטבי עם השיער שלי, אך עם ספריי אלנט, מייבש שיער חמים ומברשת עגולה, אני מתקרבת לשלמות".

הסיבה להצלחה ארוכת השנים של ספריי אלנט היא יכולתו להמציא את עצמו מחדש בכל שנה ולמצוא מענה הולם למגמות עיצוב השיער ולטכנולוגיות החדשות.

היות והטרנדים לעיצובי שיער משתנים כל הזמן, אלנט מתעדכן ומתאים את עצמו לדרישות השוק. כאשר ספריי אלנט הושק הוא היווה פריצת דרך טכנולוגית אמיתית בתחום עיצוב השיער.

מאז, מעבדות מחקר השיער של לוריאל שינו את אלנט בעזרת אינספור חידושים אשר הבטיחו את מקומו כמוביל בשוק העולמי.

כעת משיקה לוריאל פריז את ELNETT LUMIERE – אלנט לומייר – ספריי לעיצוב שיער המשלב לוחיות מראה זעירים היוצרות כיסוי בלתי נראה על פני המעטפת החיצונית של השיער, זאת כדי ללכוד את האור שמסביב ולהגביר את השתקפותו.

בנוסף, ספריי אלנט לומייר מכיל מרכיבים מייצבים השומרים על עיצוב השיער לאורך היום ומרכיבים מטפחים כגון סרמיד השומרים על רכות השיער לאורך כל היום.

ספרי ELNETT LUMIERE שומר על תסרוקת יציבה, מבלי לאבד את התחושה הטבעית, מגן על השיער מפני הלחות החיצונית וניתן להסרה בהברשה קלה ומיידית.עמוד זה נצפה: 325 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור