חיפוש באינדקס עסקים

לוריאל פריז – זהב

פורסם מאת: בתאריך: 26 דצמבר 2011

לוריאל פריז - זהבמותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז חושף את קולקציית איפור חורף 2012 L’or L’or L’or (זהב זהב זהב) שכולה חדשנות, עם פורמולה מתוחכמת המשלבת 9 סוגי פנינים מוזהבות, ההופכת לייחודית בשל הנדירות ועצמת הזוהר שלהן.
מעבדות המחקר של לוריאל פריז התאימו את מראה הפנינים באמצעות בחירה מדוקדקת של עובי הציפוי המוזהב. כמו כן, בוהק הפנינים שופר כדי להבטיח שצבע הבסיס יישאר הכי קרוב לצבע המקורי.
תודות לאפקטים המרובים של תערובת הפנינים המוזהבות, צבעי הבסיס בסדרת L’Or L’Or L’Or מנצנצים כמו שמפניה, ולובשים ברק מוזהב. לוריאל פריז מתקשרת עם עולם היופי והאופנה ללא הרף ומעניקה הצהרה אופנתית מובהקת למראה זוהר, אלגנטי עם שיק אופנתי – קלאסיות נשית עם זוהר.

מוצרי הקולקציה:

  • צלליות Color-Infallible – לעיניים זהובות ונוצצות – אינפליבל קולור – 4 גוונים חדשים לעיניים נוצצות תודות לוריאציות עדינות בכמויות של רסיסי הפנינה. כמויות גדולות של רסיסי פנינה הופכים את הצבעים לנוצצים באמת.
  • שפתיים Color-Riche: המרוץ לזהב – סדרת Color-Riche כוללת 6 גוונים חדשים, שכל אחד מהם נוצר בשילוב מינון מדויק של תערובת פנינים מוזהבות.
  • לק RESISTE&SHINE – לק מבריק מסדרת Resist&Shine לציפורניים ש"רודפות" אחרי הזהב. 5 גוונים שלא ניתן לעמוד בפניהם, שניתן להשתמש בהם לבד או בזוגות, ליצירת אפקט שני גוונים תודות לווריאציות העדינות בכמות רסיסי הפנינים. תודות ליחס גבוה של רסיסי פנינים (5%), הציפורניים נועזות ומנצנצות בצבעים עשירים ומפנקים.

את מוצרי האיפור של לוריאל פריז ניתן להשיג: ברשתות הפארם, המזון, המשביר החדש לצרכן, ובפרפומריות המובחרות.

לוריאל פריז - זהב
לוריאל פריז – זהבעמוד זה נצפה: 269 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור