חיפוש באינדקס עסקים

לוריאל על השטיח האדום בפסטיבל קאן…

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 מאי 2017

הפתיחה הגדולה שלCannes  Festival ה- 70

פסטיבל הסרטים הבינלאומי בחסות המותג הבינלאומיL’OREAL PARIS מזה 20 שנה!

הפסטיבל נפתח באופן רשמי ביום רביעי ה- 17 במאי ויימשך עד ה-28 במאי 2017
L’OREAL PARIS  – השותף והמאפר הרשמי של הכוכבות הגדולות בעולם, חוגגת 20 שנים של שותפות בין פסטיבל הקולנוע המוביל בעולם ומותג האיפור הרשמי שלו, ומנגישה את קסם היופי והקולנוע בקאן 2017 לכל אחד ואחת.
– לוריאל פריז מקרין סרטים בלתי נשכחים שהוצגו בקאן, במהלך 70 שנות ההיסטוריה של הפסטיבל. חגיגה של נשים, קולנוע ויופי, הבחירה הרשמית של לוריאל פריז L’Oréal Paris Official Selection תוצג מידי לילה ע"י השחקניות האייקוניות המייצגות את המותג.
– בפסטיבל השנה, דיפיקה פדוקונה ( Deepika Padukone), הכוכבת הבוליוודית עטורת הפרסים וגוואן זיאוטונג (Guan Xiaotong) השחקנית הסינית המבטיחה בת ה-19 מופיעה בפעם הראשונה בפסטיבל עבור לוריאל פריז.
– מריה בורג’ס, הדוגמנית פורצת הדרך ילידת אנגולה, מציגה בפעם הראשונה את המותג במהדורה ה-70 של הפסטיבל בפני הקהל הבינלאומי בקאן.
אלה פנינג ללוריאל פריז בפסטיבל קאן 2017 צילום יחצ חול
לוריאל פריז, נותנת החסות והמאפרת הרשמית מזה 20 שנים ברציפות בפסטיבל קאן 2017, מציגה השנה בסימן יופי הקולנוע.
לרגל חגיגות ה-20 של מתן חסות לפסטיבל , לוריאל פריז חולק כבוד לעולם הקולנוע והיופי, ע"י הנגשת החוויה של הפסטיבל לכל אחד ואחת.
Makeup-100% קאן: בוטיק הפופ-אפ של לוריאל פריז מושק גם בקאן! לוריאל פריז תשיק בפסטיבל, בוטיק פופ-אפ של המותג הכולל את המהדורה המוגבלת של "קולור ריש", המציגה את Palme d’Or {דקל הזהב} – מהדורה לאספנים שנוצרה עבור השנה ה-20 שלנו בפסטיבל הסרטים בקאן. בעקבות ההצלחה של הבוטיק 100% Makeup של לוריאל פריז בפריז, חנות הקונספט תוקם מחדש בקאן במהלך ימי הפסטיבל בלבד.
סוזן סרנדון דוברת לוריאל פריז על השטיח האדום בפסטיבל קאן 2017 צילום יחצ
בנוסף לבוטיק הפופ אפ, לוריאל יצרה מרחב תוכן של המותג- קאן בשידור ישיר!.
המרחב ייתן למשפיעים/ות את המקום, מקורות ההשראה והכלים ליצור תכנים מקוריים, ומעניק לעוקבים/ות ולצרכנים/ות שצופים בנעשה מכל העולם מבט מבפנים על לוריאל פריז בקאן.
מהשטיח האדום, לראיונות עם הדוברים/ות, ועד הקרנות ופוטו-אופ {הזדמנויות צילום}, בהנחייתם/ן של הדוברים/ות של לוריאל פריז.
לסיום עשרת הימים בפסטיבל, לוריאל פריז עורכת נשף חגיגי לכבוד שני עשורים כמותג האיפור שמעניק את החסות. הנשף יתקיים ב24 למאי, לילה בו הקולנוע מתעורר לחיים ותפאורות שונות והקרנות חוגגים את האמנות הקסומה ביותר, לצד תצוגה בשידור ישיר והופעה בלעדית, בהן יצפו כל השחקניות של לוריאל פריז המשתתפות בקאן.
ג’וליאן מור ללוריאל פריז מפסטיבל קאן 2017 צילום יחצ חול
רוצים לעקוב מקרוב אחר הדוברות הנוצצות של לוריאל פריז?
לצפות מקרוב בכוכבות על השטיח האדום? ללמוד על מראות האיפור המובילים?
כנסו לעמוד ה-FACEBOOK של לוריאל-פריז ישראל וצפו בעדכונים יומיים על ההתרחשויות מהפסטיבל. 
אלה פנינג ללוריאל פריז בפסטיבל קאן 2017 צילום יחצ חול


עמוד זה נצפה: 511 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור