חיפוש באינדקס עסקים

לוטומניההההה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 4 יולי 2007

לוטומניההההה

הזוכה הראשון בהגרלת 50 המיליון של הלוטומניה שלח טופס רק ב-23:00 בלילה, רבע שעה לפני סגירת נקודות המכירה
8 מיליונרים נולדו בזכות הגרלת 50 המיליון61    מיליון שקלים חולקו בפרסים לעשרות אלפי זוכים
הזוכה הראשון בהגרלת 50 המיליון שהתקיימה אמש הגיע הבוקר לבית מפעל הפיס על מנת לפדות את הפרס בו זכה. בהגרלה הגדולה זכו 8 טפסים וכל טופס יקבל 6.2 מיליון ₪.
הזוכה הנרגש סיפר כי אתמול בצהריים שלח טופס להגרלה הגדולה, אך החל משעות הערב הסתובב עם תחושת בטן כי הטופס שמילא אינו הטופס הזוכה. "בשעה 23:00 בלילה רבע שעה לפני סגירת הדוכנים החלטתי לצאת מהבית ולגשת לתחנה הקרובה ולמלא טופס נוסף, ידעתי בתוכי שזהו הטופס הזוכה וזאת בגלל שאני מרגיש שאני מצליח לתקשר עם אלוהים, כמה וכמה פעמים הוא עמד לצידי בשעת צורך ופעמיים נוספות בעבר אף זכיתי כי ידעתי כיצד לבקש ממנו את שאני צריך". לאחר ששלח הטופס, חזר לביתו וצפה בהגרלת הלוטו ששודרה. "כתבתי את המספרים ובדקתי בתחילה את הטופס הראשון ולא היה שום זכייה , א"כ ניגשתי לטופס השני שמילאתי זמן קצר לפני כן וגיליתי כי יש ברשותי את כל המספרים. התרגשתי מאוד וכמובן שלא הצלחתי לישון כל הלילה. תיארתי לעצמי שישנם גם זוכים נוספים , כך שלא הייתי בטוח כמה כסף אקבל. ליתר ביטחון שמרתי את הטופס מתחת לכרית ולא גיליתי לאיש על הזכייה כולל לאשתי".
עוד סיפר הזוכה כי לא הופתע שזכה כי תקשר עם אלוהים וקיבל הבטחה שיזכה.
הזוכה, תושב גוש דן, נשוי+ ארבעה ילדים וסב לשני נכדים, עצמאי. "רמת החיים שאנו חיים בה היא בינונית פלוס, אף פעם לא היה חסר לנו דבר, אך זכייה כזו מספקת ביטחון עבורי ועבור ילדי ונכדיי". כשנשאל מה בכוונתו לעשות עם הכסף אמר כי הוא מתכוון לסגור הלוואה, לעזור לילדים ולתרום מעשר לכמה משפחות נזקקות אותם הוא מכיר באופן אישי במסגרת עבודתו ההתנדבותית".
בהגרלה שהתקיימה בשני בלילה עלו בגורל המספרים: 2,28,30,36,25 והמספר הנוסף: 33
8 זוכים התעוררו לבוקר חדש כשהם מיליונרים וכל אחד מהם זכה ב- 6.2 מיליון ₪
בפרס השני- בסך 5 מיליון ₪ התחלקו 22 זוכים כל אחד ב- 227,000 ₪
בפרס השלישי- בסך 2 מיליון ₪ התחלקו 1,523 אנשים כל אחד ב-1,313 ₪
בפרס הרביעי- 2,967 זוכים כל אחד ב-265 ₪
בפרס החמישי- 71,685 זוכים 50 ₪
שמעון כצנלסון, יו"ר מפעל הפיס: "זוהי הפעם הראשונה בה 80% מהכנסות ההגרלה מחולקים לציבור בפרסים. ללא ספק המרוויחים הגדולים של ההגרלה הגדולה הם ציבור המשתתפים ששלחו טפסים.
ההגרלה הזו סייעה למפעל הפיס לרשום הכנסות מרשימות בחציון הראשון של 2007 שעומדות על 1.9 מיליארד ₪. חציון מוצלח כזה מקדם את מפעל הפיס ליעד השנתי להגיע להכנסות בסך 4 מיליארד ₪ לראשונה בתולדות מפעל הפיס
שאול סוטניק, מנכ"ל מפעל הפיס: "זוהי ההגרלה הגדולה השביעית אותה מקיים מפעל הפיס כ-80,000 זוכים זכו בכל רמות הפרס וכמיליון טפסים נשלחו. דקת השיא במכירות נרשמה בשעה 19:30 בערב אז הגיעו ההכנסות ל-120,000 ₪ לדקה.עמוד זה נצפה: 335 פעמים