חיפוש באינדקס עסקים

לא מעשה לוליינות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 נובמבר 2007

לא מעשה לוליינות – קולקציית חורף 2007-8 של רשת האופנה הירוקה קוטון מעניקה ללובשת את האפשרות לייצור לעצמה מראה ייחודי על ידי התאמת פריטים שונים  המשתלבים זה בזה, מתוך תפיסה עיצובית של החברה לאורך העונה כולה. הצבעוניות העוטפת את הנופים המקומיים מתחילת החורף ועד סופו הם פלטת הצבעים שעל בסיסה הורכבה הקולקציה: ירוק מעושן, חום בהיר, אפור, סגול, אדום וצבעי חורף נוספים המעניקים לטיפה וחום.
לא מעשה לוליינות
הקולקציה מורכבת מחולצות מבדי לייקרה, שמלות מעטפת מחמיאות, מכנסי ג’ינס ודריל בגימורי קשירה ועוד. לצידם שזורים פריטים מיוחדים כחצאיות מגוונות, חולצות משי דו צדדיות וסריגים בעבודת יד ישראלית. גלית ברוידא, מנכ"ל משותף ומעצבת האופנה הראשית של החברה: "החורף הנוכחי של קוטון מאופיין במחשבה על האישה שמאחורי הבגד. החורף הישראלי והמיוחד, מתעתע בנו ומביא אותנו לחפש פתרונות לבוש נוחים ורב שימושיים. הגזרות בקולקציה שומרות על הרווח בין הבגד לגוף, מתאימות לגוף הנשים תוך התחשבות בצרכיה של האישה הישראלית לאורך שעות היממה ובהתחשב במזג האוויר המיוחד של  החורף הישראלי. הבדים אשר נבחרו לשמש את הקולקציה לחורף 2007-8 הם בדי לייקרה ומשי, פשתן, כותנה, צמר וטוויד וכן בדים המשלבים משחקי טקסטורות בין אטום לשקוף, פסים ומשבצות. שילוב זה מעניק מראה שכבתי המאפשר לכל אישה ליצור לעצמה מראה ייחודי משלה.  הבדים בקולקציה אינם עוברים שטיפות צבע או כביסות בחומרים כימיקלים וזאת על מנת לשמור על מי התהום ומי הים. הגזרות הינן גזרות רכות ומשוחררות. מכנסיים בגזרה רחבה, חולצות מעטפת מחמיאות, שמלות בגזרת (A), חולצות צווארון דקיקות ליצירת מראה שכבות, ז’קטים ארוכים בגזרת ברך, ז’קטים קצרים, מעילים בגזרת A)) ועוד…
לשמור על הסביבה זה לא מעשה לוליינות  זהו הסלוגן הנבחר להציג את קטלוג קולקציית חורף 2007-8 של חברת קוטון, אשר מיוצרת בישראל, תוך שמירה על תנאי העסקה הוגנים. החברה, שהוקמה בשנת 1992 בכפר הרי"ף, מתוך בחירה בדרך חיים של הקשבה לסביבה ואכפתיות לעולם וכל הקורה בו, חרתה על דגלה את המודעות הסביבתית ושמה לה בראש מעייניה, כמטרה, את קידום השמירה על איכות הסביבה, בחרה להציג את קולקציית החורף באמצעות הלוליינית מיכל אבולפיה וחבריה מקרקס "דחקה". חברי קרקס "דחקה" מהווים, באורח חייהם, דוגמא חיה לרגישות ולאכפתיות סביבתית, ובכך מדגימים ומדגישים כי הלוליינות הינה בהתנהלותנו עם וכלפי הסביבה בה אנו חיים. מטרת הקטלוג להעלות לתודעה הציבורית בכלל וללקוחות cotton בפרט, כיצד ניתן להקטין את הנזק אותו אנו גורמים לסביבה, לצד עצות פשוטות ויומיומיות, ידידותיות לסביבה, אותן ניתן לעשות בכל בית.  cotton עושים כל מאמץ לקדם נושאים סביבתיים, בקטלוגים, בתהליכי הייצור, בבדיקת חומרי גלם ידידותיים לסביבה, בשיתופי פעולה ובהעלאת המודעות למפגעים סביבתיים. הבדים בקולקציה אינם עוברים שטיפות צבע או כביסות בחומרים כימיקלים, על מנת לשמור על מי התהום ומי הים.הקולקציה מיוצרת בישראל, תוך שמירה על תנאי העסקה הוגנים .


עמוד זה נצפה: 401 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור