חיפוש באינדקס עסקים

כפכפי IPANEMA בשיתוף פעולה עם מעצב העל פיליפ סטארק

פורסם מאת: בתאריך: 11 אפריל 2016

מותג הכפכפים הברזילאי, IPANEMA משיק לקיץ 2016 קולקציית סנדלים וכפכפים ייחודית, פרי שיתוף פעולה עם המעצב בעל השם העולמי פיליפ סטארק – Ipanema with STARCK.

קולקציית קיץ 2016, Ipanema with STARCK ,מפרשת מחדש את העיצוב של מוצרי הנעלה. סטארק יוצר בכישרון ובמיומנות עיצוב מינימלי ואורגני על מנת להגות מחדש קולקציה של סנדלים מודרניים ואלגנטיים הנגישים לכל מי שחושקת בחדשנות מתוחכמת ואופנתית.

הקולקציה Ipanema with STARCK מציגה ארבעה דגמים שונים, המוצעים ב-12 צבעים – סך הכול 48 שילובים. ההשראה לסנדלים ולכפכפים היא מצבי רוח ואורחות חיים שונים ומגוונים, המכירים בכל הממדים של האישה המודרנית, שוחרת האמנות, הזוהרת, הטבעית, השיקית והמתוחכמת… 

"קולקצית Ipanema with STARCK בודקת את הטריטוריה של אלגנטיות והידור השזורים במינימליזם מוחלט. כאשר מגיעים להידור תמורת דולרים או יורו ספורים, זה כבר לא קסם; זהו נס מודרני". פיליפ סטארק.

הקולקציה מציעה את חופש הבחירה, כל אישה יכולה ליצור את הבחירה שלה מתוך מגוון עיצובי הרצועות והצבעים המייצגים נאמנה את הצהרת החיים הייחודית לה. פלטת הצבעים של הקולקציה היא שילוב של גוונים טבעיים עם גוונים של פירות הדר הכוללים לבן, שחור, גוון מעושן, צהוב חומצי, כתום, ורוד, צהוב שקוף, וכתום שקוף. הדגמים הפשוטים והנקיים מתאפיינים בהידור אורגני, בטוהר, בקלילות תוך מתן כבוד לגוף האדם.

הקולקציה המתמקדת בקיימות מיוצרת עם 30% חומרים ממוחזרים והיא 100% ניתנת למיחזור.

על מנת לקבל את העיצובים של פיליפ סטארק, חברת איפנמה שינתה את תהליך הייצור שלה לתהליך ידני ומקצועי יותר. תהליך הייצור עושה שימוש בטכניקה של הזרקת פלסטיק על מנת להבטיח נוחות ואיכות. חיבור הרצועות לסוליה מתבצע ידנית ומאפשר התאמה מושלמת לכל הנשים.

קולקציית Ipanema with STARCK היא האיזון המושלם בין ייצור תעשייתי לכישרון אמנותי.

קולקציית Ipanema with STARCK

IPANEMA  הוא מותג של סנדלים וכפכפים אופנתיים ושיקיים המיוצרים בברזיל, אשר נקרא על שמו של אחד מחופי הים האקזוטיים והמפורסמים ביותר בעולם. מוצרי ההנעלה של איפנמה הם השילוב המושלם בין אורח חיים רגוע על חוף הים לבין התחכום של העיר הזוהרת. המותג איפנמה נמכר בקרוב ל-100 מדינות ברחבי העולם, עם עיצובים המשקפים את השורשים הברזילאיים השלווים והרגועים של המותג, לצד השימוש בחומרים חדשניים ושמירה על קשר עם מגמות אופנתיות עכשוויות. המותג איפנמה מייצר מוצר ייחודי עם מאפיינים הכוללים עיצובים מגוונים של הסוליות עבור נוחות גבוהה יותר, הדפסים של "360 מעלות" אשר עוטפים את הסוליה, ועיצובים מתוחכמים של הרצועות. הסנדלים והכפכפים של איפנמה הפכו מבוקשים בשל הדגמים הנוחים והיצירתיים שלהם העשויים מ-Flexpand, הפלסטיק הסופר-רך והעמיד של המותג הניתן למיחזור ב-100%. עם מבט על הסביבה ועל העתיד, הקולקציה של איפנמה משתמשת לכל הפחות ב-30% חומרים ממוחזרים, בעוד 99% מפסולת המפעל ממוחזרת או שנעשה בה שימוש חוזר.

תמיד מחדשת. תמיד איפנמה.  

פיליפ סטארק הוא יוצר, מעצב וארכיטקט צרפתי בעל שם עולמי. ההבנה העמוקה שלו בכל הקשור למוטציות עכשוויות, הנחישות שלו לשנות את העולם, המחויבות שלו למנוע השלכות סביבתיות, האהבה שלו לרעיונות, הרצון שלו להגן על האינטליגנציה של התועלת – והתועלת באינטליגנציה – מלווים את כל היצירות האיקוניות שלו. ממוצרים יומיומיים כמו רהיטים ומסחטות לימון, ועד יכטות ענקיות מהפכניות, טורבינות רוח, אופניים חשמליים או בתי מלון ומסעדות ששואפים להיות מקומות מופלאים, מעוררים ומלאי חיים. אזרח העולם המרדני, הבלתי נלאה הזה, יוצר פריטים ומקומות לא קונבנציונאליים שמטרתם בראש ובראשונה היא איכות הקודמת ליופי. פיליפ סטארק ואשתו ג’סמין חיים בעיקר במטוס או ב"אמצע שום-מקום".

קולקציית Ipanema with STARCKקולקציית Ipanema with STARCKעמוד זה נצפה: 379 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור