חיפוש באינדקס עסקים

כלה בהגדלה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 פברואר 2011

כלה בהגדלה - אוהד איתן נורי. צילום: אלון פורת.לנשים מלאות יש נטייה לנסות ולטשטש את שיפולי הגוף שלהן בכל דרך אפשרית, בייחוד ביום חתונתן, וחבל. ברוב הפעמים הידחסות לתוך מחוך, בגדים סגורים וגב חשוף, לא רק שאינם ’מרזים’, אלא ממש יוצרים את ההפך. אם את כלה גדולה,

בבחירת שמלת כלה, בחרי דווקא בשמלות מבדים רכים כמו שיפון או משי, המעוצבות בגזרת "קלוש". שמלות בגזרה הזו ומבדים נשפכים, יטשטשו את המבנה הרחב, ולכלה יהיה הרבה יותר נוח במהלך הערב.

למרות המיתוס, כלות מלאות לא צריכות להיות קשורות במחוך! החניטה גורמת לעודפי השומן לגלוש מכל עבר באזור הכתפיים, ומרחיבה ברוב המקרים את היקף הגוף כולו. מומלץ גם להימנע מגב חשוף, משום שאז הגב נראה רחב וגב רחב אף פעם לא נראה טוב, בטח לא כשהוא חשוף.

אם התברכת בחזה שופע, העדיפי שמלה בעלת מחשוף נדיב, שידגיש אותו ובשום אופן אל תלכי עם שמלה סגורה, שתגרום לצוואר להראות קצר ותבטל את היופי של החזה.

כדי לעדן את המראה הכללי, צמצמי למינימום תכשיטים ואקססוריז. למרות מה שנהוג לחשוב, דווקא במקום הזה, מינימום יהיה נכון ויפה יותר ויצוא מראה עדין ורך.

אם גם הפנים שלך עגלגלות ורחבות, ודאי שהמאפר משתמש בהצללות (מורפולוגיה), אשר בעזרתן  ניתן לחטב מעט את הפנים וליצור אשליה אופטית של פנים רזות יותר. הדגישי את האיברים היפים בפנים ואל תפחדי. הדגשת עיניים או שפתיים ’תגנוב’ את ההצגה מחלקי הפנים הלא מחמיאים שלך. את השיער עצבי בתסרוקת אסופה ומוגבהת, שתאריך את המראה הכללי שלך, תוסיף לך גובה ותיצור אשליה של פנים צרות וארוכות. הימנעי מתסרוקות פזורות עם נפח, יפות ככל שיהיו, שרק יוסיפו נפח לפנים.
והכי חשוב – אהבי את עצמך. זכרי שהגעת ליום החתונה בזכות האהבה.עמוד זה נצפה: 230 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור