חיפוש באינדקס עסקים

כוכב הנעליים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 2 דצמבר 2007

כוכב הנעליים – לראשונה בעולם, רשת האופנה לנעליים "ניין ווסט" והמגזין הנחשב "חדשות הנעליים" יוצאים בשיתוף פעולה לאיתור "כוכב הנעליים" של אמריקה: מעצב מוכשר ומבטיח, שיוכתר לכוכב העולה בתחום עיצוב הנעליים ויזכה בחוזה עבודה לשנה בחברת ניין ווסט העולמית.
כוכב הנעליים - ניין ווסט
לדברי גל פרלמן, מנכ"ל ניין ווסט בישראל: "תעשיית הנעליים העולמית זקוקה למעצבים צעירים ומלאי כישרון, השואפים לבנות קריירה בתחום עיצוב הנעליים". לדבריו: "תחרות כוכב הנעליים תעניק למעצב אחד מוכשר ובר מזל הזדמנות של פעם בחיים להותיר את חותמו. חוזה עבודה לשנה בחברת ניין ווסט העולמית, יעניק לזוכה ניסיון וידע שאין להם מחיר וכמו כן, במה מרכזית, המאפשרת פריצת דרך." מעצבים מכל רחבי אמריקה מגישים בימים אלו (עד ה 28 לינואר) מועמדות לתחרות, וצריכים להציג את כישרונם, ע"י יצירת דוגמא של נעל, והצגת הסיבה: מדוע לדעתם הם צריכים להשתתף בתחרות. צוות העורכים של מגזין "חדשות הנעליים" יבחר את 7 המשתתפים הסופיים בתחרות. משתתפי התחרות יבצעו שש משימות מאתגרות בעיצוב נעליים, שיקבעו בסופו של דבר מי המנצח בתחרות. אחת המשימות היא למשל: עיצוב נעל לסלב שיצעד על השטיח האדום בטקס חלוקת פרסי האוסקר, המשתתפים ישלבו אבני סברובסקי בעבודתם ויתחשבו בסגנון האישי של הסלב. בתחרות ישפטו גם סלבס אורחים ,שיצטרפו לפאנל השופטים הקבוע, המורכב מ: פרד אלארד, מנהל הקריאייטיב של ניין ווסט והמעצב הראשי של החברה,אלן גולדשטיין, מנהל תחום ויו"ר קטגוריית אקססוריז בניין ווסט, מיכאל אטמור מנהל העריכה של חדשות הנעליים.

הקריטריונים לשיפוט העבודה: 40% מהציון יינתן על הקונספט העיצובי/יצירתיות, 20% מהציון יינתן על שימוש בבדים/חומרים מיוחדים, 20% יינתן על התאמה לשוק/ללקוחות ו 20% נוספים יינתנו על דיוק טכני. בתחילת יוני יוכרז על הזוכה בתערוכת הנעליים FFANY השנתית בניו יורק. הזוכה במקום הראשון בתחרות "כוכב הנעליים" יקבל חוזה לשנת עבודה בחברת נין ווסט העולמית וכתבה בחדשות הנעליים, מקום שני ושלישי יזכו בפרס כספיעמוד זה נצפה: 390 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור