חיפוש באינדקס עסקים

יעל ויצמן פלורנטין – איפור מקצועי בתל אביב, מנדבת טיפים חשובים באיפור

פורסם מאת: barosh בתאריך: 10 נובמבר 2010

יעל ויצמן פלורנטין - איפור מקצועי בתל אביב, מנדבת טיפים חשובים באיפורכמעט כולנו מתאפרות. כמעט כל אישה משתמשת במוצרי איפור לשוות לפנים מראה מטופח ויפה יותר. הבעיה היא שנשים רבות מבצעות את אותן טעויות. הפעם – מה לא לעשות כשאת מתאפרת. הטעויות הנפוצות באיפור.

 • גוון המייק אפ
  נשים המשתמשות במייק אפ חושבות בטעות שמטרת המייק אפ הוא להעניק לעור גוון אחר, גוון שזוף יותר או בהיר יותר. התוצאה, המייק אפ נראה כמו מסיכה המכסה את הפנים בצורה מלאכותית, לא מתאים לגוון העור של הצוואר והמחשוף ולא נמצא בשום התאמה לגוונים הטבעיים של השיער והעיניים. מה שנכון לעשות זה להתאים את גוון המייק אפ לגוון העור. מרחי כמות קטנה של המייק אפ על המחשוף ובדקי איך משתלב צבע המייק אפ עם גוון עורך הטבעי. ניתן גם לבחור במייק אפ שהוא קליל וחצי שקוף כך שרמת הכיסוי שלו תאפשר מראה טבעי.
 • הדגשה מוגזמת של השפתיים באמצעות תוחם
  תיחום שפתיים בגוון טבעי הקרוב לגוון השפתיים בקו הנמשח על קו גבול השפתיים בלי לחרוג מגבולות אלה הוא הדרך המושלמת לתיחום שפתיים. לאחר מכן צביעת השפתיים בשפתון או ליפגלוס, יכול להשלים את המראה ולהעניק לך שפתיים מודגשות שנראות טבעי ולא מצויר.
 • איפור בתנאי תאורה ליקויים
  לא אחת אני רואה נשים מתאפרות במכונית או באוטובוס. נכון שאין לנו זמן אבל איפור שנעשה באוטובוס – תמיד ייראה כאילו התאפרת באוטובוס. קחי 5 דקות והתאפרי איפור קליל אך נכון מול המראה בתאורה נכונה. לא לוקח יותר מ-5 דקות למרוח שכבה אחידה של מייק אפ קליל חצי שקוף, מעט סומק, מסקרה וליפגלוס. אל תוותרי על אף אחד מהשלבים. המייק אפ יעניק לעורך מראה אחיד ורענן, הסומק יוסיף רעננות וחיות למראה פניך, המסקרה תדגיש בעדינות את העיניים והליפגלוס את השפתיים. כל חלק בפנים מקבל את תשומת הלב הראויה לו.
 • ניקוי פנים והסרת איפור בלילה – חובה
  גם אם את עייפה ומנומנמת אל תוותרי על הסרת האיפור בלילה. העור שהיה מכוסה כל היום בשכבת איפור ונחשף לזיהום אויר, פיח מכוניות ושאר מזיקים, צריך להתרענן, להתנקות ולנשום משך הלילה. חוסר חמצן לעור גורם להזדקנות מוקדמת שלו. 

יעל ויצמן פלורנטין מאפרת מקצועית בתל אביב מציעה איפור מקצועי ברמה לאירועים מזמינה אותך לסדנת איפור אישי כדי ללמוד איך להתאפר נכון.עמוד זה נצפה: 350 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור