חיפוש באינדקס עסקים

יופי של בוקר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 דצמבר 2014

 Aliza Jabès, מייסדת, בעלים ומנכ"ל של קבוצת NUXE פריס, המשווק בישראל על ידי ניאופרם, הגיעה לישראל לקחת חלק באירוע הנוצץ של מותג הדרמו-קוסמטיקה הצרפתי היוקרתי המבוסס על תמציות צמחים ופרחים, המסתער בהצלחה על השוק הישראלי,  ומציג בימים אלה סדרה ומוצרים ייעודיות לחורף. (Rêve de Miel – חלום של דבש)

שירז טל
 לאירוע שהתקיים במתחם "הקומה הרביעית" בתל אביב, הגיעו במראה זוהר, הסלבריטאיות: 
שרי גבעתי, שירז טל, לירון ויצמן, לירן כוהנר, אלכסה (מהמרוץ למיליון), דנה גרוצקי וירדן הראל. שירז טל  סיפרה שהיא מכורה לשמן הרב תכליתי Huile Prodigieuse (שנמכר בעולם בקצב של בקבוק אחד לשש שניות) אותו היא מכירה מימיה כדוגמנית בפריז ובבירות אירופה השונות.
 
דנה גרוצקי סיפרה כי קיבלה את קרם הפנים של Rêve de Miel במתנה לפני כשנה ומאז היא מהללת את הקרם והיעילות שלו לעור הפנים שלה. לירון ויצמן ושרי גבעתי קיבלו טיפים למראה זוהר גם בתקופת ההיריון ושירז טל הפגינה צרפתית משובחת בשיחה עם האורחת מצרפת וציינה שהיא זוכרת עדיין את השפה מהתקופה בה הייתה צריה ללמוד אותה לקראת כיכובה בסרט של חיים בוזגלו, פגישה עיוורת, שבו  דיברה בצרפתית. 
לירון וייצמן
מחברת ניאופרם, משווקת מותג NUXE   בישאל נכחו: גב’ מיכל פורר – אמנית ובעלים של קבוצת ניאופרם , נילי פורר – ניהול עיצוב ומיתוג  קבוצת ניאופרם, גב’ טלי אורן – מנכ"ל ניאופרם מוצרי צריכה  ומנהלות התחום והמותג. 
 
Aliza Jabès הידועה בעולם כקליאופטרה של עולם הקוסמטיקה בשל אימפריית הקוסמטיקה שהקימה בתקופת זמן קצרה יחסית, סיפרה לנוכחים שהיא למעשה נולדה בישראל, אך לא הספיקה לגדול כאן, כיוון שהוריה חזרו לצרפת כשהייתה רק בת 10 חודשים והיא תמיד שמחה לחזור לכאן ולהצליח גם כאן עם המותג שלה.
ירדן הראל, לירן כוהנר, דנה גרוצקי


עמוד זה נצפה: 408 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור