חיפוש באינדקס עסקים

יום אדום

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 פברואר 2010

לרגל יום האם והוולנטיינ’ס שיחולו השנה באותו יום (14/02/2010) יתקיים ’יום אדום’ בחברת ’ארנקי עמנואל’ שבמסגרתו תתרום החברה 50% מהכנסותיה על מגוון התיקים והארנקים האדומים שתמכור ביום זהיום אדום למרכזי סיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בת"א, ירושלים ובאר שבע.

לקראת אירועי ’יום אדום’ יושקו סדרות חדשות של תיקים וארנקים לנשים, של המותג "ארנקי עמנואל" ושל המעצבת נטע שדה. עמנואל גרינשפן, מנכ"ל ובעלים חברת "עמנואל ארנקים", שיזם את ’יום אדום’ מוסר כי "נשים הן המרכז של יום זה, הן גם אמהות וגם נאהבות ומגיע להן יחס מיוחד ביום זה, המחשבה לתרום חלק מההכנסות למרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית היא הרצון שלי להעלות אל סדר היום הציבורי את המודעות לאותן נשים שמפחדות להתלונן ולנסות לתת יד לאלה שפועלים בשבילן".

ממרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית נמסר כי "העלאת נושא האלימות המינית לסדר היום הציבורי ושבירת קשר השתיקה סביבו היא יוזמה ברוכה וחשובה. מאז הקמתם מתפקדים מרכזי הסיוע כמקום המעניק אוזן קשבתואשר חרת על דגלו את הסיסמה ’את לא לבד’. המציאות הקשה, שעולה מנתוני הפניות למרכזי הסיוע, למשטרה ומהתקשורת, עדיין מבהירה בצורה ברורה, שסוגיית התקיפה המינית בישראל היא נגע הפוגעבכל שכבות האוכלוסייה ושעל כולנו לעשות את כל שביכולתנו על מנת לבערו".

קו הסיוע לנפגעות תקיפה מינית – 1202, קו הסיוע לנפגעי תקיפה מינית – 1203.

’יום אדום’ יתקיים בסניפי חנויות ’עמנואל ארנקים’ בתל אביב (שיינקין ודיזנגוף), באר שבע (קניון הנגב), ראשל"צ (קניון הזהב) ובירושלים (קניון מלחה).

יום אדום
יום אדוםעמוד זה נצפה: 443 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור