חיפוש באינדקס עסקים

יהלומים בקצות ציפורנייך

פורסם מאת: barosh בתאריך: 7 יוני 2010

"היהלומים"- שם כולל לאבני חן וקריסטלים, הפכו לחלק בלתי נפרד מקישוטי הציפורניים. כיום ניתן להשיג מבחר אדיר של אבני קישוט בגדלים שונים, בצבעים מרהיבים, בצורות מיוחדות וגם בחומרים שוניםיהלומים בקצות ציפורנייך - אילנית עזרן. כמו פלסטיק, מתכת, זכוכית, קריסטלים ועוד.
איכות האבן והאפשרות להפיק ממנה קישוטים כרצוננו ולקבל את התוצאה המצופה מתגלה רק תוך כדי עבודה במהלך הקישוט אלא אם כן, אנחנו קונות מראש את אבני הקריסטל היקרות והיפות וכך מובטחות לנו איכות האבן.
כמו בכל דבר, יש יתרונות וחסרונות לאבני הקריסטל. החיסרון העיקרי של אבני הקריסטל הוא מחירן הגבוה, בהשוואה לסוגי אבנים אחרות. בנוסף, המראה המתקבל הינו יפיפה אבל הוא מאוד אחיד. יש נשים שאוהבות שילוב של חומרים ושל צבעים. אם רוצים להגיע למראה ייחודי ומקורי, רצוי להשתמש בכל האפשרויות העומדות לרשותנו ולא להשתמש רק בסוג אחד של אבנים.
לכל סוג של קישוטי ציפורניים יש אופי שונה ולכל סוג של קישוט מתאים סוג אחר של אבנים, לכן כדאי להחזיק מעט מכל סוג כדי ליצור קישוטים, מקוריים ויפים במיוחד. הקישוט באבנים היא טכניקה שניתן ללמדה בקלות. ניתן להשתמש בהן גם כקישוט חיצוני וגם בתוך הבניה.

הרבה מאוד מקשטות ציפורניים מקצועיות שנתקלות בבעיה של הדבקת האבנים ומפחדות שהן לא תחזקנה מעמד על הציפורן אז הנה כמה טיפים להנחת האבנים כראוי:

  • משטח רטוב – יש להקפיד תמיד שהמשטח שעליו מדביקים את היהלומים יהיה רטוב. אם מדביקים את האבנים על לכה, צריך לוודא שהלכה אינה יבשה, ההדבקה של אבן על משטח יבש לא מחזיקה מעמד.
  • אבן גדולה מדביקים עם אקריל שקוף של ציפורניים. כך האבן לא זזה ממקומה.
  • חיזוק האבן על משטח ההדבקה – כדי לקשר בין האבן המודבקת לבין משטח ההדבקה יש להשתמש בלכה מייבשת ומבריקה.
  • הרמת אבן – כדי להרים את האבן ולהדביק אותה, להשתמש במנקד. מרטיבים את קצה המנקד עם לכה שקופה, מרימים בעזרתו את האבן ולאחר מכן מניחים אותה על הציפורן במקום שנבחר.
  • לאחר שסיימנו את הקישוט באבנים יש למרוח מייבש לכה או סילר לסיום

יהלומים בקצות ציפורנייך.
באדיבות: אילנית עזרן, מנהלת פורום בניית ציפורניים, טכנאית בניית ציפורניים באשקלון.עמוד זה נצפה: 416 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור