חיפוש באינדקס עסקים

טעויות איפור

פורסם מאת: barosh בתאריך: 10 אפריל 2008

רוית אסף, מנהלת בתי הספר לאיפור מקצועי, מוסרת, שלמרות שרוב הנשים משתמשות או לפחות יודעות להשתמש באיפור, טעויות איפור מתרחשות לעיתים קרובות. לרוב טעויות אלו עשויות להיות בלתי מורגשות, אך הן רוית אסףאקוטיות לשמירה על בריאות העור. לפיכך היא מייעצת לנו על התועלת הגדולה ביותר שניתן להפיק בכך שנמנע מטעויות האיפור שלנו, בכדי שלא נצטרך להשתמש בהרבה איפור לאחר מכן, כיוון שעורנו יהפוך באופן טבעי לבריא ויפה יותר.
אחת מטעויות האיפור הנפוצות ביותר, היא שימוש בצבעים לא מתאימים. זה יכול להיות: צללית, שפתון, עפרון שפתיים, סומק ועוד. במידה והצבעים בהם את משתמשת הם כהים או בהירים מדי ביחס לעורך, מראה האיפור לא יחמיא לך. אם את מנסה להסוות את צבע עורך ע"י מייק אפ כהה או בהיר מדי, שאינו תואם לגוון עורך, הדבר יבלוט ויהיה לא מוצלח בהכרח. צבע עור הצוואר או ידייך, שונה בוודאות מצבע המייק אפ ויסגיר מייד את ניסיונך הכושל. טעות זו ניתנת לביטול בקלות, אם תבחרי בקפידה ותתייעצי עם מומחה בנושא. אל תתעצלי ובעיה זו תפסיק להטריד אותך לנצח. ישנן נשים הסבורות שאין זה מחויב המציאות להסיר מייק אפ לפני השינה וכך הן מפתחות מנהג בעייתי. האמת היא שזוהי אחת הטעויות הגרועות ביותר. מכיוון שעורנו כבר מועשר בשמן ולחות באופן טבעי וסופח במשך היום כמויות של חומרים מהסביבה, עליכן רק לשער כמה העור נחנק ונאנק תחת אותן כמויות חומרים. לפיכך חובה עלינו לשטוף את הפנים מדי ערב, אחרת נקבוביות עור הפנים יתחילו לסבול.
אם החלטת להשתמש בצללית המעניקה אשליה פיסולית סביב האף או עצמות הלחיים, זכרי שזה נראה נהדר מעל דפי המגזין, כאשר התאורה מושלמת. לעומת זאת, בתאורה טבעית תראי נורא ואיום עם איפור כזה. יש למרוח את הצללית עד שלא תראה כמעט, על מנת שהמראה יהפוך לאנושי.
אם החלטת להשתמש בריסים מלאכותיים, אין זה אומר שעלייך ליצוק שמן על המדורה ולהוסיף שימוש יתר במסקרה. מראה העכביש הוא נפלא, אך מתאים, ובכן, לעכבישים.
גם הגבות חשובות מאוד בכדי להביע את מצב הרוח והרגשות הקיימים. ישנן 2 טעויות איפור עיקריות, אם מתמקדים בהן, צבע שגוי וצורה. בקרי במכון יופי מקצועי לפחות פעם אחת כדי שהמומחית או המומחה יעצבו את הגבות בהתאם לפנייך ולצורת העין שלך. אם צבע הגבה שלך כהה או בהיר מדי מצבע שיערך בכמה טונים, תצטרכי להתאים אותן אליו, כדי לא ליצור כזאת ניגודיות. זה מחלק את פנייך לשני חצאים ונראה ממש מגוחך. אל תשכחי, על האיפור להראות תמיד רענן. איפור שנמס על הפנים, הוא הדבר הגרוע ביותר בנמצא. ישנן מוצרי איפור רבים בשוק וזה ממש לא קשה למצוא את הטובים שבהם. אל תתעצלי לחפש ולהתייעץ מהם המוצרים הטובים ביותר עבורך.
הימנעות משגיאות איפור, לא רק תהפוך אותך ליפה יותר, אלא גם תעזור לך לשמור על עור פנייך. זכרי ששימוש קל באיפור, היא ההימנעות הטובה ביותר. שמרי על עורך ולא תצטרכי כמויות איפור להסוואתועמוד זה נצפה: 543 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור