חיפוש באינדקס עסקים

טיפים לשמירה על עור פנים בריא וזוהר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 אוקטובר 2011

 • הפסיקי לחטט בחצ’קונים! זה רק יחמיר את המצב. חצ’קונים הם "מחלה בריאה" ומרביתם נעלמים בכל מקרה אחרי כמה ימים, אז את פשוט צריכה לשמור על ניקיון העור להיות סבלנית.השתדלי להימנע מחיטוט בפצעונים במיוחד בימי המחזור , כאשר יסתיים המחזור הם ייעלמו כפי שהגיעו.
   
 • אם את לא מצליחה להיגמל מאובססיית הוצאת השחורים לעצמך , לפחות תעשיי את זה עם ידיים נקיות ונייר טישו נקי. הפסיקי למרוח כמויות גדולות של קרם לחות/פנים . עור הפנים מסוגל לקלוט כמות קטנה בכל פעם, ועודפים אינם נספגים. לכן, רצוי למרוח מעט כמה פעמים ביום.
   
 • הפסיקי לשמור תכשירי טיפוח לאורך זמן . רצוי ומומלץ לעשות סדר אחת לחצי שנה במוצרי הטיפוח. כיום על כל מוצר קיים תאריך תפוגה. במידה והתכשיר סגור הוא נשאר בתוקף עד התאריך הרשום. תוקף המוצר מתקצר מרגע פתיחתו . יש לשים לב לציור הקטן של המוצר עליו מסומן תוקף המוצר מספר החודשים בצמוד למס החודשים (לדוגמא 12M 12 חודשים).
   
 • סינדרום הגבה הדקה – עיצוב הגבות בקרב נשים הופך לאובססיה וכל שערה בודדת הופכת להיות סוררת ואיתה את מוציאה עוד אלפי אחרות. הפסיקי לנקר ומיד! כל שערה שאת מוציאה גורמת לך לנקר עוד בנבחי הגבות ולהוציא עוד כמה שלאו דווקא היו מיועדות ליציאה. התוצאה- את עלולה להישאר עם גבות לא זהות, דקות ולא מעוצבת. שיער הגבות אינו צומח במהירות אם בכלל ולכן לא תמיד חוזר למצבו הטבעי אז כדי שלא תצטרכי להתחיל לצייר תני לפינצטה כמה ימים של מנוחה.
    
 • הפסיקי לדבוק במוצר אחד לאורך זמן ובטח שלא לאורך שנים – שוק מוצרי הטיפוח מתחלף בקצב מסחרר. לכן , אין כל סיבה לדבוק במוצר אחד. כאשר העור משתנה ומתבגר יש להתאים לו את המוצרים הנכונים. אם השימוש במוצר מסוים מיטב עם העור ומשתלב טוב עם שאר מוצרי הטיפוח שלך אין צורך להחליפו אלא, התאימי אותו לקצב הזדקנות העור ושינויי מזג האויר.

טיפים לשמירה על עור פנים בריא
 

 • הפסיקי למרוח בתאווה סומק ורוד על כל הפנים, סומק ורוד מפזרים רק על כריות הלחיים. את הסומק החום מורחים על עצמות הלחיים, ומטרתו ליצור מסגרת לפנים – להצר פנים מלאות ולהעשיר פנים ארוכות.
   
 • הפסיקי להניח את הקונסילר על גבי המייק אפ . לכל מוצר איפור יש זמן וסדר. את הקונסילר מניחים לפני המייק אפ ולאחר הנחת קרם הלחות על העור . אם תמשיכי להניח את הקונסילר לאחר המייק אפ, הוא לא יימרח טוב ולא ייספג.
   
 • האמיני באור – אל תמשיכי להאמין שברגע שאת מתאפרת בתאורה חלשה ויוצאת לאור זה נראה אותו הדבר. את האיפור יש להתאים לתאורה בה את הולכת להיות . אם החלטת להתאפר בחדר חשוך או באוטו, תדעי כי כאשר תצאי לאור היום או לחדר ובו תאורה חזקה – המצב לא ייראה אותו הדבר.
   
 • הפסיקי לקנות מוצרים לפני טרנדים אופנתיים ולא כי הם מתאימים לך. נשים אוהבות לקנות מוצרי איפור שנראים טוב, גם אם הם לא מתאימים להן. נשים מתייחסות לטרנדים באופנה וצבעוניות ומתאפרות לפיהן במקום להתאים את האיפור למבנה הפנים, לגוון העור ולצבע שערן. למשל: מראה כהה ומעושן אינו מתאים לעיניים שקועות וקטנות ואל תרכשי שפתון אדום אם הוא אינו מתאים לך.
   
 • הפסיקי ללכת לישון עם איפור לאלתר! גם אם את עייפה ועצלנית, הקדישי לעורך עוד 5 דקות של ניקיון ולא תצטרכי לקום בבוקר עם שאריות איפור שהזיקו לעורך במהלך הלילה. במהלך השינה, עורנו מפריש שומנים טובים המועילים לעור. אם תמשיכי להשאיר על גבי עורך איפור, יימנע תהליך זה ואף הלכלוך יחדור עמוק יותר ויישאר שם לאורך זמן.
   
 • אל תחלקי את תכשירי האיפור עם חברות, אחיות ושכנות. אולי זה חברי ומקסים, אבל תדעי שזו דרך קלה להעביר אינפקציות, בעיקר כשמדובר בתכשירי איפור לעיניים.

   

 

טיפים לשמירה על עור פנים בריאעמוד זה נצפה: 273 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור