חיפוש באינדקס עסקים

טיפים לבחירת סגנון לשמלת ערב בעיצוב אישי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 דצמבר 2010

 

טיפים לבחירת סגנון לשמלת ערב בעיצוב אישיסגנון הלבוש שלך הוא חלק מהביטוי האישי שלך. הגזרה, הסגנון והצבע של שמלת ערב שאת מזמינה עבור עצמך בעיצוב אישי היא הזדמנות לבטא את טעמך והעדפותיך, לבטא את אישיותך. כשאת באה להזמין לעצמך שמלת ערב בעיצוב אישי את יכולה להיות בטוחה שהשמלה תשב עליך נכון, שתחמיא למבנה גופך, שתבליט את הנתונים הטבעיים שלך שתרגישי בה נוח. את יכולה לבקש מהמעצבת כל סוג של בד, מרקם, גודל מחשוף, קישוט ואבזור… הכול לטעמך והעדפותיך.

אבל איך תדעי מה לבקש? קיימים מספר רב של סגנונות אישיים בעיצוב שמלות ערב. את יכולה לבחור שמלה בקו קלאסי, אלגנטי, רומנטי, דרמטי, ספורטיבי, סקסי… לפי סוג הרושם שא רוצה להשאיר על סביבתך. על מנת לאתר את סגנון השמלה המתאים לך ביותר, נסי למדוד מספר שמלות בסגנונות שונים ותראי באיזו מהן את מרגישה הכי נוח.
אני מדגישה – מרגישה טוב… אם את מרגישה טוב בבגד, אם את מרגישה שהשמלה משקפת אותך, את טעמך, את אישיותך– את גם תיראי הכי טוב שאפשר. הישארי תמיד את. אל תנסי ללבוש בגד שאינו מרגיש לך נוח רגשית. אם את בדרך כלל מתלבשת צנוע, הרי לא תרגישי בנוח כשאת לובשת שמלה חושפנית… ולהיפך…

מותר לך, כמובן, ללבוש שמלה שתגרום לך להרגיש מיוחדת וזוהרת במיוחד באירוע, אך אל תתרחקי מהסגנון היומיומי המועדף עליך בדרך כלל. אם את אוהבת להתלבש בסגנון טרנדי או נועז – ברור שתרגישי בנוח בשמלה נועזת. אם את טיפוס ספורטיבי המחפש חופש תנועה בכל בגד שאת לובשת – בחרי בשמלה שתגרום לך להרגיש כך.

בכל הקשור לגזרה סמכי על המעצבת שתדע יחד איתך לבחור עבורך את הקו הנכון. התייעצי עם המעצבת בכל הקשור לצבע השמלה בעיצוב אישי, בעניין סוג ומרקם הבד וכל שאר הפרטים הקטנים, אך יש דבר שרק את יכולה לקבוע – עד כמה את חשה בנוח בשמלת הערב בעיצוב אישי שבחרת לעצמך.עמוד זה נצפה: 406 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור