חיפוש באינדקס עסקים

טיפים לאיפור בלונדיניות

פורסם מאת: דודו בלחנס ל בתאריך: 28 אוגוסט 2012


טיפים לאיפור בלונדיניותטיפים לאיפור בלונדיניות מאת נטע סקלי, סיניור ארטיסט מאק.

התאמת איפור לפי גוון השיער והעור השונים.
אלמנט אחד אשר יש לקחת בחשבון בהתאמת איפור לפי גוון השיער הוא צבע הגבות. במידה וצבע הגבות תואם לצבעהשיער, ניתן לרוב לבחור כל צבע איפור לפי גוון העור. כאשר ישנו פערבין גוון הגבות לגוון השיער, מומלץ לבחור צבעי איפור מתונים אם את רוצה ליצור מראה איפור הרמוני.

אחד המוצרים הייחודיים שלנו, BROW-SET – מסקרה לצביעת גבות, מאפשר בדיוק את התאמת צבע הגבות לשיער. בעיקר קשה הבעיה כאשר צבע השיער בהיר והגבות כהות שכן בשימוש בעפרון או צללית לגבות לא ניתן להבהיר בצורה אפקטיבית וטבעית את צבע שיער הגבות.

BROW-SET מאפשר צביעת שיער הגבות בכמה גוונים. אם את בלונדינית או ג’ינג’ית והגבות כהות, בחרי בגוון בהיר של בראו סט ושזרי נגיעות של בלונד או אדמוני בשיער הגבה. בראו סט יעטוף את שיער הגבה בצבע בהיר אשר מתייבש ומתייצב. המראה הכללי שיווצר הוא של גבות בהירות יותר והתוצאה טבעית ואפקטיבית מאוד.

בלונדינית
מומלץ להשתמש בגווני אפרסק. הם מתאימים לבלונדיניות. שפתיים אדומות נראות נהדר על בלונדיניות ויוצרות מראה זוהר. בחרי בליפסטיק אדום בעל תת גוון כחול (אדום נקי או נוטה לוורוד דובדבן) אם עורך בהיר ולאדום הנוטב לבורדו אם את שזופה יותר וזכרי לאזן את המראה עם איפור עיניים עדין וניטרלי יותר.

אם את בעלת ריסים בהירים ובלונדיניים, מסקרה תעשה פלאים להדגשת העיניים. בחרי מסקרה חומה כהה למראה פחות דרמטי מאשר שימוש במסקרה שחורה.

העור הבהיר של בלונדיניות נוטה להיות דק, עדין ופגיע במיוחד. כל אלה מאלצים את בהירות העור להגן עלהעור העדין מפני נזקי קרינת השמש ולעשות שימוש במוצרים המכילים מקדם הגנה SPF15 לפחות.

לנשים בעלות עור בהיר יתאים כל צבע איפור. הגוון הבהיר משמש רקע "לבן" אשר מעליו כל צבע ייראה במלא כוחו. ניתן לשים דגש על איפור עיניים כהה ומודגש או צבע שפתיים עז אשר ידגישו את בהירות העור, או לבחור בגוונים רכים ומתונים של פסטל וחום אשר ישתלבו עם גוון העור וייתנו מראה הרמוני.

אם הינך בעלת עור בהיר הרוצה ליצור מראה שזוף, מומלץ להתאים גוון מייקאפ התואם בדיוק לגוון העור וליצור אפקט שיזוף על ידי שימוש בברונזר או סומק חום. התוצאה תיראה טבעית הרבה יותר מאשר לבחור בגוון מייקאפ כהה מדי.עמוד זה נצפה: 8 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור