חיפוש באינדקס עסקים

טיפול עמוק בקרקפת

פורסם מאת: בתאריך: 8 דצמבר 2014

 מותג השיער היוקרתי  "פיטו פריז" 

משיק את ’פיטופוליאן’’
 תכשיר לטיפול עמוק בקרקפת ובשיער
 
’פיטופילאן’ תכשיר טיפולי המכיל 100% שמנים טהורים ומיצוי צמחים, לשיקום שיער פגום וחלש ולטיפול אינטנסיבי בתופעות של קשקשת, קרקפת מגורה, שומנית, יבשה  ובלתי מאוזנת
שמן פיטופילאן, טיפול בקרקפת
לא אחת, תופעות של שיער חלש, חסר חיים, יבש או לחילופין שמן מידי, הן תוצאה ישירה של קרקפת בלתי מאוזנת. בדרמיס ובאפידרמיס של הקרקפת קיימים הרבה כלי דם, נימים  וזקיקי השיער מהם צומחות השערות. השימוש בתכשירי הטיפוח (שמפו, מסכות, לחויות ואפילו צבעי שיער) עשוי לסתום את הנקבוביות מכיוון שאלה מכילים דטרגנטים חריפים וסיליקון הפוגמים בזרימת הדם החשובה להעברת החומרים החיוניים והמזינים לשורשי השערה.
 
קומפלקס של כ-2 ק"ג תמצית מצמחים רוכז לתכשיר של 25 מ"ל. שמני רוזמרין, ברוש, אקליפטוס, מרווה, נבטי תירס ולימון התורמים לויסות הפרשת החלב (סבום) העודף, מסייע לריכוך עור הקרקפת,  ל"הגמשת" כלי הדם הקפילאריים המאפשרים לפקעת השערה ל"זכך" ולהמריץ את הקרקפת ולאיזון של ה’פלורה’ (פטריות וחיידקים) החיובית על הקרקפת – על מנת למזער בה התפתחות גירויים וקשקשת.
 
שמן פיטופוליאן משמש כטיפול בסיסי עמוק לפני החפיפה. כשעה לפני חפיפת השיער יש להזליף מספר טיפות של ’פיטופוליאן’ על קרקפת ושיער יבשים ולעסות היטב. לאחר 20 דק’ לחפוף את השיער עם שמפו מתאים. 
 
מומלץ לבצע טיפול ב"פיטופוליאן"  פעם עד פעמיים בשבוע במשך 4 חודשים.
שמן פיטופוליאן, טיפול קרקפת


עמוד זה נצפה: 329 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור