חיפוש באינדקס עסקים

טיפול בתלתלים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2007

עיצוב שיער – ראובן טפר

תלתלים דורשים במהלך כל השנה התייחסות מיוחדת מצד אלו שזכו במרקם השיער הכול כך ישראלי. לקראת הקיץ הנטייה של נשים ונערות בעלות שיער גלי עד מתולתל לוותר על העיצוב בפן שהיה מקובל יותר בתקופת החורף והעדפה היא לעבור למראה בסגנון טבעי יותר וחופשי .

ראובן טפר מחלק את שלבי העיצוב לשלושה חלקים :

  1.  החפיפה – טיפול בשיער : חשוב לבחור במוצר איכותי לחפיפה שיתאים לשימוש יומיומי ושיהיה מורכב ממרכיבים של לחות וריכוך השיער . השמפו הניטרלי מתאים לשימוש בכל יום ומספיקה חפיפה אחת לצורך ניקוי השיער מהחשיפה החיצונית שהייתה במהלך כל היום.
  2. הטיפול והטיפוח – שימור בריאות השיער : בתהליך זה כדאי לבחור במוצר איכותי שיעניק רכות לשיער ושניתן יהיה בעזרתו להתיר קשרים הנוצרים כבר במהלך החפיפה . מסיכות ,אמפולות,מרככים,ושמנים לסוגיהם יעשו את העבודה קלה יותר ובעיקר יישמרו על מרקם השיער לאורך זמן ,יעניקו את הברק והקפיציות הנדרשת.
  3. העיצוב – סידור וגימור המראה בשיער : בהתאם לתספורת העיצוב ייעשה על ידי שימוש בתכשירים המאפשרים פיסול של השיער . מוס לעיצוב יעניק מראה עם נפח וישמור על מרקם עם תנועה . ג’ל לשיער יעזור ביצירת מראה מעוצב בסגנון "בקבוקים " (עיצוב תלתלים מיוחד המותיר את השיער מתולתל מאוד ) המלצה נוספת היא לרכוש מכשיר מיוחד לעיצוב שיער מתולתל ( גוף חימום עגול הנמכר בחנויות בעוביים שונים לפי סוג התלתל הרצוי ) איתו ניתן לייצר תלתלים מקבוצות שיער קטנות תוך חימום מהיר וכיווץ השיער לתלתל.לסיום, מה שנותר הוא לפזר קרם לחות השומר על הרכות בשיער ועל המראה המבריק והמעוצב לאורך זמן . עיצוב שיער – ראובן טפר –הגל הסגול צילום – מישל אמזלג


עמוד זה נצפה: 500 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור