חיפוש באינדקס עסקים

טיפול בשיער ארוך

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 נובמבר 2010

 

טיפול בשיער ארוךשיער ארוך הוא חלומן של נשים רבות. על מנת ששיער יצמח ויגדל לאורך משמעותי חייבים לטפל בו ולנהוג בו בדרכים הנכונות.
שיער שלא מטפלים בון נכון יישבר, יתייבש, ייסדק ובשורה התחתונה – לא יגיע לאורכים משמעותיים.

אז מה עושים?
– לא לישון עם שיער אסוף. שיער אסוף, במיוחד תוך כדי שינה כשאת מתנועעת מצד לצד עלול להימתח ולהישבר או להיקרע. הלחץ על השיער מיותר ועלול לגרום לנזק.
– אם את אוספת את השיער – אל תמתחי. המתח עלול לפגום בשערה ולקרוע אותה. גם הגומיה איתה את אוספת את השיער צריכה להיות איכותית על מנת שלא תיקרע את השיער.
– הסתפרי… כל כמה חודשים. חייבים לגזור קצוות על מנת לשמור על שיער בריא, שלא יתפצל יתייבש ויישבר.
– הסתרקי במברשת שיער מתאימה. מסרק קשיח או מברשת שיער לא נכונים עלולים לקרוע את השיער תוך כדי סירוק.
– אם יש לך קשרים בשיער – השתמשי באצבעות או במסרק בעל שיניים רחבות על מנת להתיר את הקשרים. בכל מקרה אל תסרקי את השיער באגרסיביות או בכוח אלא בעדינות שלא לקרוע אותו.
– אחרי חפיפה, אל תשפשפי את השיער באגרסיביות אלא נגבי אותו בטפיחות עדינות. שפשוף עלול לגרום לקשרים בשיער וכשתנסי להתיר את הקשרים את עלולה לפגוע בשיער.
– חפפי וטפלי בשיער במוצרי שיער המתאימים לסוג השיער שלך .  הוסיפי טיפול במסיכת שיער או שמן טיפולי לאחר החפיפה במיוחד אם את מעצבת את השיער בפן – בחום.

שיער ארוך מבריק ובריא הוא תכשיט לראש האישה. התייחסי אליו כאל תכשיט יקר בעדינות ואהבה והוא יחזיר לך בבריאות קורנת ויפה.עמוד זה נצפה: 178 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור