חיפוש באינדקס עסקים

טיפול בעלוקות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 מאי 2011

טיפול בעלוקותכן. טיפול בעלוקות. לפני שאתם אומרים איכס – עצרו. הידעתם כי עד לפני מספר עשרות שנים אחד הטיפולים הרפואיים המרכזיים והמקובלים ביותר בעולם היה הקזת דם? הידעתם שטיפול בהקזת דם היה בסיסה של כל תורת הרפואה אז? הקזת דם בוצעה על ידי חתכים קטנים או על ידי עלוקות רפואיות.

הנחת היסוד עליה מושתתת השיטה הטיפולית הזו היא שמעשה הקזת הדם מעודד התחדשות של הדם בגוף, ניקוי וטיהור הדם. הרפואה הסינית בת ימינו עדיין עושה שימוש בעלוקות וכך גם גישות אחרות ברפואה המשלימה.

בתחום הקוסמטיקה הרפואית מתבצע טיפול בעלוקות באופן הבא: המטפל מניח עלוקות באזורים אסטרטגיים על הגוף, העלוקה נצמדת לעור פוצעת לעצמה פתח קטן דרכו היא יונקת מדמו של המטופל. זמן הטיפול משתנה לפי הצורך והבעיה המטופלת.

העלוקות הרפואיות הוכחו כיעילות בטיפול במחלות רבות ביניהן קרישי דם ושטפי דם, יתר לחץ דם, דליות (ורידים בולטים), דלקות ורידים, הסתיידות כלי הדם, ראומטיזם, דלקות פרקים, התכווצויות שרירים, נקע, כאבי גב, כאבי ראש וכאבי מחזור. מלבד הטיפול הישיר בבעיות רפואיות מעודד הטיפול בעלוקות רענון וניקוי של מחזור הדם בגוף. התוצאה מנקודת מבט קוסמטית-אסתטית הוא עור נקי, הענקת פתרון של בעיות עור כמו אקנה ודלקות עור אחרות, מראה רענן וזוהר.

אלה וסלבסקי קוסמטיקאית רפואית מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מהטיפול הקדום והטבעי הזה. לפרטים ניתן ליצור קשר עם אלה שתסביר ותייעץ בשמחה לכל לקוחה. 08-9319687.



עמוד זה נצפה: 593 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור