חיפוש באינדקס עסקים

טיפולי בוטוקוס: הקץ לתופעות הלוואי.

פורסם מאת: בתאריך: 2 ספטמבר 2015

בעולם האסתטיקה, טיפול הזרקת בוטוקס הוא הטיפול הפופולארי והמבוקש ביותר. על אף שהוא קל לביצוע ונחשב לטיפול בטוח במיוחד, מסתבר כי הוא  טומן בחובו מגוון תופעות לוואי לא נעימות שיכולות לנבוע מתהליך ההזרקה.   

 Multi-Tox- פטנט ישראלי חדש שפותח בשיתוף בין החברה הישראליתBDR  המתמחה בפיתוח מוצרים מתקדמים מבוססי טכנולוגיה בתחומי האסתטיקה והדיאגנוסטיקה ובשיתוף ד"ר צחי וידר, מומחה בכירורגיה כללית. הפטנט יאפשר לראשונה בעולם הזרקה מדויקת ובטוחה יותר של בוטוקס!
 
ד"ר צחי וידר - אחד ממפתחי המולטי טוקס
 
Multi-Tox –  מה הוא ?
 
מתקן שפותח מתוך מטרה להבטיח הזרקות בוטוקס מדויקות באזורים הרגישים ביותר. המכשיר מדמה מעין ’עריסה למזרק’ ונועד  לשחרר כמות חומר מדודה ומדויקת בכל לחיצה, ובכך לשלוט על אופן הזרקה מדויק. באמצעות מעצורים מיוחדים ניתן למדוד את הכמות המדויקת שאמורה לצאת מהמזרק בטרם יצאה והוזרקה למטופל.
 
מדובר בטכנולוגיה מתקדמת שתנהיג את הדור הבא של ההזרקות – לא עוד צורך באלפי מזרקים לפח, עם המון חומר מבוזבז בתוכם או גרימת תוצאות א- סימטריות ולא אסתטיות במיוחד. ה -Multi-Tox  נועד להבטיח את ההזרקה הנוחה והבטוחה ביותר למטופל ולמטפל תוך דיוק מופתי בכמויות החומר ובמיקום ההזרקה.  
 
הזרקת בוטוקס באמצעות Multi-Tox – מבטיחה תוצאה מדויק  ללא טעויות הנובעות מהזרקת כמות לא מדויקת והפחתת תופעות הלוואי הנגרמות מכך. כל שנדרש מהרופא, הוא להניח את מזרק הבוטוקס בתוך המתקן, ולהתמקד אך ורק בביצוע המכאני של הפעולה. 
 
טיפולי הבוטוקס למטרות אסתטיות הפכו לנחלתם של נשים וגברים כאחד ללא הבדלי צבע, גיל וגזע. הזרקת בוטוקס נחשבת  להליך  קליל, פשוט,  וידוע שהשפעתו של הבוטוקס זמנית בלבד.   בכל העולם מדווחים על ממוצע של כ-10% מהטיפולים בבוטוקס כטיפולים לא מוצלחים עם תופעות לוואי כאלו או אחרות.  העובדה שהבוטוקס זמני ומתכלה מפחית את הבאזז והרעש סביב אותם מצבים סבוכים  וטיפולים כושלים. 
 
מהן תופעות הלוואי הנפוצות של טיפול בוטוקס שנגרמות בשל מינון לא מדויק?
 
תופעות הלוואי אמנם אינן בלתי הפיכות, אולם, בהחלט עלולות להיות בעיה קריטית למבקשים להיראות נפלא לקראת אירוע חשוב, ובכלל.. 
 
צניחת עפעפיים – אחת מתופעות הלוואי היותר מוכרות, נובעת מאופן  הזרקה לא נכונה  ולעיתים מהעובדה כי החומר מתפשט ומתפזר  לשרירים סמוכים לאזור המוזרק.  טעות נפוצה זו, נגרמת בכ-3% מכלל הטיפולים, והיא תגרום לשיתוק של העפעפיים העליונים וכך תיגרם נפילת עפעפיים, עד לסגירה חלקית או המוחלטת של העין.  
 
מינון יתר – גורם להיחלשותו של השריר המוזרק באזור העין ועלול לגרום לפזילה ולעיתים לראייה כפולה. במידה והרופא הזריק את החומר וחלה נדידה שלו לשרירים אחרים.

צניחת גבה – נגרמת מהזרקה במיקום לא נכון או מהזרקה במינון לא מדויק.  אלה עלולים לגרום לצניחת הגבה ולמראה לא אסתטי, שלוקח כמספר חודשים לחזור לעצמו.
 
התופעות הללו נגרמת בשל אי דיוק בפעולת הזרקת הבוטוקס: חישוב לא מדויק בלחיצה, זווית שגויה וזווית המחט. כאשר אחד או יותר מאלמנטים החשובים להזרקה בטוחה  לא מתקיימים, המטופל והרופא, יכולים למצוא עצמם במצב מביך ולא מחמיא למקצועיות ולפציינט. עד כדי תביעה בגין רשלנות.  
 
ד"ר צחי וידר, מומחה לכירורגיה כללית, מחלוצי טיפולי הבוטוקס בישראל זיהה את הצורך שהתגבר עם השנים ועם כניסתם של מגוון תחומי הרפואה אל תוך האסתטיקה, הן בקרב הרופאים בארץ ובעולם והן בקרב המטופלים המביעים את חששם מתופעות לוואי אלה. ד"ר וידר מדגיש כי הטעויות הנפוצות בתהליך ההזרקה עצמו קשורות למינון ולמיקום. גורמים אלה מהווים בסיס וייסוד להצלחת כל טיפול ותוצאותיו. 
 
הדגמת הזרקה בטוחה עם מולטי טוקס
 
Multi-tox מבטיח מניעת תזוזה של המחט תוך כדי הזרקה, הנגרמת מהצורך של הרופא להסתכל על השנתות שבמזרק. תכונה זו, לצד המינון המדויק שמולטי-טוקס משחרר בכל לחיצה, יבטיחו מניעת תופעות לוואי וטעויות הנובעות מתהליך הזרקה.
 
מולטי טוקס הוא דגם מתקדם של פטנט שהחל דרכו בחברת הסטארט אפ inject-tec  כמכשיר חד פעמי  ומשם התקדם לחברת  – בי די אר טכנולוגיות  – שפיתחה את המנגנון הרב פעמי לשימוש נח לרופא. BDR הינה חברה שהוקמה כחממה לפיתוח מכאני וטכנולוגי מתקדם בתעשיית המכשירים בתחום האסתטיקה, הרפואה והביוטי. החממה שומרת על אופי הייסוד שלה ולכן מבצעת בעצמה את כל תהליך הפיתוח דרך הרעיון ועד הייצור הסופי בעצמה ללא מעורבות חיצונית. השילוב של חממה לפיתוח טכנולוגי מתקדם, עם ניסיון רב השנים של ד"ר צחי וידר, הביא לפיתוח פטנט ייחודי אשר יאפשר לראשונה בעולם הזרקה בטוחה לחלוטין של בוטוקס!
 
Multi-Tox – כבר הוצג והושק על ידי קבוצת BDR  במרבית הכנסים המובילים ברחבי העולם, ומוצע בקרב מרפאות ומרכזים העוסקים בטיפולים אסתטיים. 
 
פטנט המולטיטוקס להזרקת בוטוקס


עמוד זה נצפה: 302 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור