חיפוש באינדקס עסקים

טיפוח לסטודנטית המתרוצצת בקמפוס

פורסם מאת: בתאריך: 24 אוקטובר 2012

טיפוח לסטודנטית המתרוצצת בקמפוסשנת הלימודים האוניברסיטאית מתחילה בסערה היישר בעונת המעבר המתאפיינת במזג אוויר המשתנה תדיר בין אויר לח – לאוויר יבש מאוד, שבתוספת ללחץ, להתרוצצויות בין הלימודים בקמפוס – לעבודה ושעות לימוד ארוכות לתוך הלילה- נותנים את אותותיהם על הגוף והפנים.

הנה מוצרי הטיפוח שכדאי להחזיק קרוב אליך בתיק – למתן אנרגיה של התחדשות, ומראה מטופח במינימום זמן:
 

שיער סורר: להיפטר מה"פריז " בשיער
עונת המעבר מתאפיינת בתופעת ה"פריז" בשיער: השיער צובר חשמל סטאטי ויוצא משליטה: מתנפח, מתנפנף, קבוצות שיער מזדקרות לכל הכיוונים, ובעיקר סובלות בעלות התלתלים- שתלתליהן יוצאים משליטה. "פריז" נוצר כתוצאה מחשמל סטאטי שנצבר בשיער: עונת המעבר מאופיינת בשינויים קיצוניים בין אוויר לח –ליבש מאוד – כשהאוויר היבש הוא בעל מוליכות חשמלית קטנה, שכתוצאה ממנה נצברים מטענים בשיער החשוף, יוצרים חשמל סטאטי שמוביל לשערות עמודות וקופצות המכונות בשפה המקצועית כ "פריז". למניעת התופעה, יש להקפיד על שגרת טיפוח הכוללת חפיפת השיער בבוקר בשמפו ייעודי, ולאחריה שימוש במסכת הזנה לשיער ללא שטיפה. אחרי ששמים את מסכת ההזנה מוסיפים מעליה סרום לטיפול בפריז. הסרום מאזן את השיער , מעצב אותו, ושומר על הלחות והשומן הטבעי של השערה, ומונע את ההתנפחות הקיצונית.

יוצאים מהחום באולם הרצאות לקור שבחוץ – נפטרים מעור אדמומי
עונת העבר מאופיינת בשינויי טמפרטורה קיצוניים, הגורמים ליובש ולאדמומיות בעור הפנים. האדמומיות נגרמת כתוצאה מהמעבר הקיצוני מלחות וחום- לאוויר קריר ויבש, מהמעבר מחדרים סגורים מחוממים המייבשים את העור- לאוויר הקריר, ושלל הצטננויות עונת המעבר גורמות לנפיחות ואדמומיות נוספת סביב אזור האף. קרם מרוכז המעניק הרגעה לעור מגורה ואדמומי. הקרם מכיל תמציות צמחים מרוכזות בעלות כושר ניקוז, הפועל נגד גירויים בעור רגיש, ממריצים את זרימת הדם, מרגיעים עור אדום ומגורה, ומונע החמרה ברגישות העור בחשיפה. עם מריחת כמות קטנה של הקרם על האזור המגורה, מוריד את האדמומיות במהירות, ומשפר את מראה הפנים מיידית.

עור עייף ודהוי? מייק אפ יעשה את העבודה
אם אור הפלורוסנטים גורם לעורך להראות דהוי ונטול חיים- אל תפסחי על מריחת  מייק אפ מוצר מחייב, בעיקר לאחר לילה "לבן" בו "חרשת" על ספרי הלימוד ועבודות הסמינריון. שכבה נוספת באזור העיניים, יטשטש את סימני העייפות ויספקו מענה מצוין .

לילה לבן: טיפול בנפיחות ושקיות מסביב לעיניים
לימודים אל תוך הלילה ומיעוט בשעות שינה, גורם לתופעה המוכרת של נפיחות ושקיות מסביב לעיניים. לכן מומלץ להחזיק בתיק תמיד תכשיר ייעודי המבהיר את האזורים הכהים שסביב העיניים ,מוריד נפיחויות ו"שקיות" מתחת לעיניים, ממצק ומותח את העור. קרם עדין שפועל בעומק העפעפיים המסייע להעלמת הצטברות נוזלים וקמטים, ומעניק תחושה מיידית של רעננות והתחדשות.

יש לך עיניים יפות: הדגשת העיניים באייליינר
טיפ פשוט ומהיר להשגת אפקט מנצח של רעננות ושיקיות- הדגשת העיניים באייליינר.
תיחום העין להדגשה אינו מוכרח להיות עניין מסובך בעזרת האייליינר הדגישי את קו העין העליון ולאחר מכן טשטשי עם האצבע את חדות הקו, כך תקבלי הצללה עדינה ומראה טבעי. 

לרעננות תמידית: תרמוס משקאות חמים
לרעננות תמידית, וכדי לא לקרוע את הארנק בקפיטריה- מומלץ להצטייד בתרמוס למשקאות חמים . קולקציית התרמוסים היפהפייה בעיצוב רטרו ברשת קפה אילן’ס הם הפיתרון המושלם לסטודנט שצריך אינפוזיית משקאות חמים לאורך יום לימודים ארוך.

טיפוח לסטודנטית המתרוצצת בקמפוסעמוד זה נצפה: 284 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור