חיפוש באינדקס עסקים

טיפוח השיער בעונת החורף – רוני חתוכה

פורסם מאת: בתאריך: 23 אוקטובר 2012

טיפוח השיער בעונת החורף - רוני חתוכההחורף עומד בפתח. עונת החורף מאופיינת ביובש רב, אשר גורם לשפתיים להתבקע ולשיער להתייבש ולאבד מלחותו הטבעית. כל חלקי הגוף החשופים ובמיוחד הפנים והידיים סובלים מהיובש, מהרוח, מהשהייה בחדרים מחוממים במזגן מייבש… אבל גם השיער שלך.

השיער שלך לא רק חשוף לרוח ולגשם בחוץ אלא גם לפגעי מזג האוויר בתוך הבית עצמו. השיער מאבד לחות והופך להיות שביר ופגיע כך שאפילו הברשה של השיער וסירוק שלו עלולה לקרוע אותו, לסדוק ולשבור אותו. הגמישות הטבעית המאפיינת שיער בריא נפגעת והשיער שלך עומד חסר הגנה בפני החורף העושה בו שמות.

רוני חתוכה ,מעצב שיער מהבולטים בארץ, חושב עלייך גם בחורף ומכין עבור שיערך מגוון פתרונות מותאמים אישית לשיערך ומציע טיפולי הזנה עמוקים לשיער. שימוש בתכשירי הזנה פעילים והחדרה של קולגן ושמנים טבעיים לעומק השערה, לא רק ימנעו את המראה היבש וחסר החיים של השיער שלך אלא יעניקו לחות, גמישות וחיות לשיער, מה שיאפשר לשיער שלך להתמודד בהצלחה עם מזג האוויר האכזרי של החורף.

"זה לא הגיוני ששמים יותר קרם ידיים על כפות הידיים בחורף, שמשתמשים יותר במסיכות הזנה לעור הפנים, שמתייחסים ליובש שפוגע בעור ומתעלמים מהנזק שמזג האוויר גורם לשיער" מסביר רוני, "השיער זקוק לטיפול עמוק והזנה איכותית כדי לשמור עליו מפני הרוח והיובש. תכשירים מקצועיים איכותיים יכולים להחזיר את הלחות לשיער, את הגמישות והעמידות גם בעונת החורף".

שמני הזנה טבעיים, אמפולות טיפוליות, מסיכות עשירות ועוד מחכים ללקוחות של רוני חתוכה על מדפי המספרה שלו. לא כדאי לחכות אלא להגיע ולהעניק לשיער את הטיפול הנכון לו, שיותאם באופן אישי למצב שיערך, עוד לפני שהגשם, הרוח והמזגנים יתחילו להתעלל בו. תוך כדי ביקור במספרה יוכל רוני לאבחן את מצב שיערך ולהתאים לו את תכשירי הטיפול הנכונים לו להמשך טיפול גם בבית. טיפול נכון בשיער, בחומרים המתאימים לו, משך עונת החורף יאפשרו לשמור על בריאות השיער, על מראה שיער בריא ומרשים גם בעונה הקרה.עמוד זה נצפה: 239 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור