חיפוש באינדקס עסקים

טבעות נישואין 2011 – פדני תכשיטנים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 מאי 2011

טבעות נישואין 2011 - פדני תכשיטניםפדני תכשיטנים משיקה קולקציית טבעות נישואין חדשה לקראת עונת החתונות 2011 הכוללת מגוון דגמים קלאסיים ודגמים בעלי עיצוב מודרני.
בהתאם למסורת, מקפידה חברת פדני על עיצוב טבעות מזהב K18 לבן או צהוב, בעבודת יד וברמת צורפות הגבוהה, עם גימור בעל אלמנטים ייחודיים כגון: עיטור בריקועים עדינים, גימורים חלקים ומבריקים, גימורי מט בטקסטורות שונות ושילובי צבעי זהב בגוונים שונים.
בקולקציית טבעות נישואין 2011 של פדני תכשיטנים נעשה שימוש בלוגו פדני כחלק מהעיצוב החיצוני של חלק מהטבעות. בני פדני מנכ"ל ובעלים של רשת פדני תכשיטנים ציין כי, "טבעות נישואין הן בעלות ערך סנטימנטאלי העומד מעל לצו האופנה ולטרנדים מתחלפים. טבעת הנישואין מלווה אותנו לאורך שנים ועליה לשקף את אופיו של מי שעונד אותה. על מנת שהטבעת תשתלב עם טבעות נוספות בעתיד עליה להיות ניטראלית, נקייה ובעלת נוכחות".
בנוסף מציעה פדני תכשיטנים טבעות המעוצבות בהתאמה אישית בעזרת המעצבת הראשית המותאמת לפי מידות הלקוח ולאופיו עם אפשרות לחריטה של מסר אישי על גב או פנים הטבעת, באמצעות טכנולוגיות לייזר חדישות.
בני פדני, מנכ"ל ובעלים של רשת פדני תכשיטנים מעניק טיפים לכלה ולחתן, לבחירת טבעות נישואין ואירוסין:

  • טבעות נישואין הן בעלות צורה עגולה ועיצוב פשוט, נטול שיבוצי יהלומים ואבני חן. טבעות נישואין כשרות לטקס החופה חייבות להיות עשויות מקשה אחת בחלקן הפנימי. אסור שטבעת הנישואין תהיה משובצת או מרוקעת בחלקה הפנימי.
  • לאחר טקס הנישואין אפשר וכדאי לשבץ בטבעת אבנים יקרות, לפי בחירה אישית.
  • רצוי להזמין את טבעות הנישואין כשלושה שבועות מראש, על מנת לאפשר לבצע בהן תיקונים במידת הצורך.
  • כאשר רוכשים טבעות נישואין ואירוסין חשוב להתחשב בסגנון החיים של העונד אותן. לדוגמא – לבעלי סגנון חיים פעיל ונמרץ מומלץ לבחור טבעות בעיצוב מסיבי יותר.
  • מומלץ לרכוש טבעת עשויה עבודת יד ומחומר מלא על מנת שתהיה עמידה מפני שחיקה .
  • יש לוודא כי הטבעת מושחלת בקלות מעבר לפרק התחתון של האצבע ואינה צמודה מדי לבסיס האצבע. כך הטבעת לא תלחץ במקרה של שינויי טמפרטורה.
  • ניתן לרענן תכשיטים העוברים במשפחה מדור לדור על ידי שיבוץ מודרני.
  • במידה והטבעת רחבה ניתן לחרוט בתוכה שם או תאריך.
  • עיצובים מיוחדים לטבעות אירוסין ונישואין משדרים אמירה אישית, המלווה אותך לכל החיים.

וכמובן, לא לשכוח – החתן צריך לרכוש את טבעת הקידושין לכלה בכספו!עמוד זה נצפה: 229 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור