חיפוש באינדקס עסקים

טבעות נישואין קיץ 2009 – פדני תכשיטנים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 מאי 2009

 

רשת פדני תכשיטנים שיקה לקראת עונת החתונות של קיץ 2009 קולקציית טבעות נישואין חדשה הכוללת מגוון דגמים קלאסיים ודגמים בעלי עיצוב מודרני. בהתאם למסורת, מקפידה חברת פדני על עיצוב טבעות מזהב K18 לבן או צהוב, בעבודת יד וברמת צורפות גבוהה, עם גימור בעל אלמנטים ייחודיים כגון: עיטור בריקועים עדינים, גימורים חלקים ומבריקים, גימורי מט בטקסטורות שונות ושילובי צבעי זהב בגוונים שונים.
"טבעות נישואין הן בעלות ערך סנטימנטאלי העומד מעל לצו האופנה ולטרנדים מתחלפים. טבעת הנישואיןטבעות נישואין קיץ 2009 - פדני תכשיטנים מלווה אותנו לאורך שנים ועליה לשקף את אופיו של מי שעונד אותה. על מנת שהטבעת תשתלב עם טבעות נוספות בעתיד עליה להיות ניטראלית, נקייה ובעלת נוכחות" מסר בני פדני מנכ"ל ובעלים של רשת פדני תכשיטנים.
בנוסף מציעה פדני תכשיטנים טבעות המעוצבות בהתאמה אישית בעזרת המעצבת הראשית המותאמת לפי מידות הלקוח ולאופיו עם אפשרות לחריטה של מסר אישי על גב או פנים הטבעת, באמצעות טכנולוגיות לייזר חדישות. טבעות נישואין הן בעלות צורה עגולה ועיצוב פשוט, נטול שיבוצי יהלומים ואבני חן.
"טבעות נישואין כשרות לטקס החופה חייבות להיות עשויות מקשה אחת בחלקן הפנימי. אסור שטבעת הנישואין תהיה משובצת או מרוקעת בחלקה הפנימי. אולם, לאחר טקס הנישואין ניתן לשבץ בטבעת אבנים יקרות על-פי בחירה אישית" מסר בני פדני והוסיף מספר טיפים לאלו העומדים להינשא במזל טוב:

  1. רצוי להזמין את טבעות הנישואין כשלושה שבועות מראש, על מנת לאפשר לבצע בהן תיקונים במידת הצורך.
  2. כאשר רוכשים טבעות נישואין ואירוסין חשוב להתחשב בסגנון החיים של העונד אותן . לדוגמא – לבעלי סגנון חיים פעיל ונמרץ מומלץ לבחור טבעות בעיצוב מסיבי יותר.
  3. מומלץ לרכוש טבעת עשויה עבודת יד ומחומר מלא על מנת שתהיה עמידה מפני שחיקה.
  4. יש לוודא כי הטבעת מושחלת בקלות מעבר לפרק התחתון של האצבע ואינה צמודה מדי לבסיס האצבע. כך הטבעת לא תלחץ במקרה של שינויי טמפרטורה.
  5. ניתן לרענן תכשיטים העוברים במשפחה מדור לדור על ידי שיבוץ מודרני.
  6. במידה והטבעת רחבה ניתן לחרוט בתוכה שם או תאריך.
  7. עיצובים מיוחדים לטבעות אירוסין ונישואין משדרים אמירה אישית, המלווה אותך לכל החיים!
  8. וכמובן, לא לשכוח – החתן צריך לרכוש את טבעת הקידושין לכלה בכספו!

 עמוד זה נצפה: 403 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור