חיפוש באינדקס עסקים

חפיפת שיער נכונה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 פברואר 2011

חפיפת שיער נכונה - אמיר אליהושני מוצרים לשיער הם הבסיס לכל חפיפת שיער נכונה: השמפו והקונדישנר (מרכך). ראשית השתמשי בתכשירי השיער שלך באופן קבוע. החלפה תכופה מדי של שמפו או קונדישנר עלולה לגרום לקרקפת ולשיער להגיב ביצירת מצבים של יובש וגרד בקרקפת, הופעת קשקשים ועוד. תופעות אלה עלולות לקרות בעיקר אם השמפו החדש לא מותאם למצב הקרקפת והשיער שלך. מרגע שמצאת את התכשירים הנכונים לשיערך המשיכי להשתמש בהם למשך זמן. את יכולה להחליף מוצרים לשיער כל עוד הם מותאמים למצב שיערך והקרקפת שלך.

 • מכירה את המוצר המכיל גם שמפו וגם מרכך במוצר אחד?
  אז זהו, שלא מומלץ להשתמש בו. היעילות של השילוב בין החומרים במוצר אחד פחותה בהשוואה לשימוש בשני מוצרים נפרדים לשיער. תוך כדי חפיפה בצעי עיסוי לקרקפת. חפיפת השיער ביסודיות תנקה טוב יותר את הקרקפת והשיער ועיסוי עדין בכריות האצבעות ימריץ את מחזור הדם בקרקפת ויסייע בחידוש תאי העור.

   
   
 • גם את משאירה את הקונדישנר על השיער "עוד קצת זמן"?
  תתחילי לשטוף. זה שנשאיר את המרכך על השיער יותר זמן מהמומלץ לא אומר שנקבל תוצאה יפה או טובה יותר. השאירי את המרכך על השיער שלך בדיוק לפי ההתוויה והמלצת מעצב השיער שלך. ואחר כך שטפי היטב את שאריות הקונדישנר מתוך שיערך. שאריות של חומרים על הקרקפת או השיער עלולים למנוע מהקרקפת לנשום, להכביד על השיער ולהעניק לו מראה נפול.

   
   
 • כמה פעמים בשבוע את חופפת?
  ככל שתחפפי יותר תוסר מהקרקפת שלך שכבת השומן הטבעי המגנה עליה ועל שיערך יותר. תדירות החפיפות המומלצת קשורה למצב השיער והקרקפת. בעיקרון שיער קצר או דליל מומלץ לחפוף אפילו מדי יום בעוד שיער יבש מאוד, מקורזל, פגום, או שיער שעבר תהליכים כימיים חריפים עדיף לחפוף אותו רק פעם או פעמיים בשבוע. כך נשמרת שכבת השומן הטבעי על הקרקפת ומסייעת בהגנה על השיער.

לא בטוחה איזה סוג שיער יש לך? איזה מוצרים לשיער מתאימים לך? איך להשתמש במוצרי השיער שלך? שאלי את מעצב השיער שלך. הוא מכיר את השיער שלך ואת עור הקרקפת שלך ומסוגל להתאים עבורך את מוצרי השיער שיעניקו לך שיער מדהים.

חפיפת שיער נכונה.
באדיבות: מעצב השיער אמיר אליהו.עמוד זה נצפה: 358 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור