חיפוש באינדקס עסקים

חלום ורוד על ביקיני שחור

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 אפריל 2011

חלום ורוד על ביקיני שחור. צילום: עדי אורני.86% מהישראלים מודעים לעודף משקלם בעוד שרק מחציתם יפצחו בדיאטה מיד לאחר החגים. השאיפה של הרוב היא להוריד 6.3 ק"ג בממוצע. והנשים חולמות בעיקר להיכנס לביקיני עד תחילת העונה החמה.

מסקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה עבור ’שומרי משקל’ לקראת מהלך ’המרתון לביקיני’ בקרב למעלה מ-500 גברים ונשים עולה, כי מחצית מהציבור (49.1%) מתכננים לפצוח בדיאטה מיד לאחר הפסח.

באופן שאינו מפתיע אחוז הנשים המעוניינות בדיאטה מיד בתום החג גבוה יותר מאחוז הגברים. הנתון המעניין הוא כי 86% מהנשאלים מודעים לעודף המשקל שלהם, אך רק מחציתם יהיו חרוצים ויעשו דיאטה מיד בתום החג.

מהסקר עולה כי ציבור הנשאלים שמעוניין לפתוח בדיאטה שואף להוריד 6.3 ק"ג. נשים לעומת זאת תופסות עצמן יותר בחומרה ומעוניינות להשיל יותר קילוגרמים מאשר גברים. כ-20% מהנשים שבכוונתן לפצוח בדיאטה מעוניינות להוריד מעל 10 ק"ג.

במענה לשאלה "לאיזה בגד מייחלים להיכנס לאחר הירידה במשקל?" בקרב הצעירים ובאחוז גבוה יותר אצל הנשים, כיכב הביקיני כשהשאיפה הגדולה ביותר היא לבצע זאת עד תחילת הקיץ. הגברים לעומתם דווקא חולמים להראות טוב בגופיה ומכנסיים קצרים. לעומתם שליש מהציבור ענה כי הוא מפנטז לשוב ולהשתחל לג’ינס הישן והאהוב.

הסקר נערך מטעם ’שומרי משקל’ לרגל פתיחת ’המרתון לביקיני’ – מהלך הרזיה ממריץ ומאוזן שנועד להוביל את המרזים בקבוצות שומרי משקל למקסימום הישגים במינימום זמן – עד לקיץ. במסגרת המהלך, המבוסס על תוכנית המומנטום, יקבלו המשתתפים בקבוצות מגוון טיפים מעשיים, תפריטים מואצים והרבה אנרגיה חיובית עד להשגת המטרה.עמוד זה נצפה: 254 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור